Bylinková zahrádka: co je skutečně důležité

Bylinková zahrádka: co je skutečně důležité - Burkhard Bohne | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Burkhard Bohne
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bylinková zahrádka: co je skutečně důležité.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bylinková zahrádka: co je skutečně důležité ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Burkhard Bohne. Číst Bylinková zahrádka: co je skutečně důležité Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor, zkušený zahradník, se s vámi podělí o všechny zkušenosti, které pěstováním bylinek získal. Dozvíte se vše o přípravě půdy, minerálních a organických hnojivech, úpravě záhonu, zalévání, nákupu semen či sadby a o každodenní péči o rostliny. Budete vědět, jak bojovat s plevelem, jak rostliny zazimovat a které druhy pěstovat v květináčích. Nevynecháme ani nemoci či škůdce rostlin. V další části knihy jsou podrobné portréty všech bylinek - klasických, zeleného koření, vonných, středozemních, léčivých a mnoha dalších druhů. Seznámíte se s pěstováním na suché zídce, v květináči, na vyvýšených záhonech i s bylinkovou spirálou. Na konci knihy je kapitola o sklizni, zpracování a sušení bylinek. Najdete zde i osvědčené recepty. Kniha je bohatě ilustrována krásnými a názornými barevnými fotografiemi.


...ávejte knihu Bylinková zahrádka - co je skutečně důležité v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Bylinková zahrádka - co je skutečně důležité - Bohne ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Bylinková zahrádka - co je skutečně důležité od Bohne Burkhard? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Bylinková zahrádka: Co je skutečně důležité Autor, zkušený zahradník, se s vámi podělí o všechny zkušenosti, které pěstováním bylinek získal. Dozvíte se vše o přípravě půdy, minerálních a organických hnojivech, úpravě záhonu, zalév ... Bylinková zahrádka - Jak na To ... . Dozvíte se vše o přípravě půdy, minerálních a organických hnojivech, úpravě záhonu, zalévání, nákupu semen či sadby a o každodenní péči o rostliny. Kniha: Bylinková zahrádka -- co je skutečně důležité - Burkhard Bohne. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY