Muži, co zírají na ženy: a dalších 33 povídek z fleku

Muži, co zírají na ženy: a dalších 33 povídek z fleku - Miloš Čermák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Čermák
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muži, co zírají na ženy: a dalších 33 povídek z fleku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muži, co zírají na ženy: a dalších 33 povídek z fleku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Čermák. Číst Muži, co zírají na ženy: a dalších 33 povídek z fleku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyřiatřicet povídek Miloše Čermáka se odehrává dílem u nás, dílem ve Spojených státech, jejichž prostředí autor zná z vlastní zkušenosti. A občas se hrdinové Čermákových příběhů vypraví i mimo náš svět... Už před lety řekl jeden ze znalců literatury, že Čermák může být naším největším spisovatelem, a to nejen svou výškou (206 cm). Snad by se mu to nakonec podařilo, kdyby nevěnoval tolik času médiím a podnikání. Ale možná by pak neměl dost námětů pro svoje barvité povídky, které píše rychle a občas i na přání – doslova „z fleku“. Nabídnou vám drama zhuštěné na pár stránek anebo dotek hororu, jindy zas drsný, vlídný či absurdní humor. A můžete se v nich setkat i s Bohem, kterému autor dokáže přidělit lecjakou roli, aniž by popřel jeho právo sledovat věci shůry. Anebo s anděly, kteří se, byť je to nečekané, chovají tak trochu jako my. Povídky jsou ale v této knížce především o lidech, i když je v jedné z nich hlavním hrdinou procesor DLC-86700-X. Takže tu logicky musí být i láska a sex. Ve škále od něhy dvou starých lidí až po sex divoký a volný, ba dokonce nevšední, pokud lze tím slovem označit úchylku s vášní k moderní kopírce. K přístroji. A až knihu dočtete, zůstanou vám sice v paměti věci často až neuvěřitelné, leč přesto v mnohém věrohodné. Potom vás asi napadne, že je v tom hodně pravdy.


...ampaň na podporu třetí knížky povídek z fleku poběží do 20 ... Kniha Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku ... ... . října 2015. Díky! ... Muži, co zírají na ženy (... a dalších 33 povídek z fleku) Koupit knížku. ... Knížka Muži, co zírají na ženy 299 K ... Zobrazit menu Psáno z fleku. Muži, co zírají na ženy; Lovestory ve výtahu; Další povídky z fleku; #napispovidku; Facebook; Twitter; Google+; Muži, co zírají na ženy... a dalších 33 povídek z fleku . Takze je uz mam v garazi. Ted ... Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku ... ... ... a dalších 33 povídek z fleku . Takze je uz mam v garazi. Ted vas s tim budu par tejdnu otravovat. ... Knížka Muži, co zírají na ženy 299 K ... Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku kniha od: Miloš Čermák. 67 % ... Kniha Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku Přidat komentář. Kristýna1904. 01.03.2018. Skvělá kniha povídek, které nepostráda...SOUVISEJÍCÍ KNIHY