Hitlerovy ukradené děti: Projekt Lebensborn a pátrání jedné ženy po její pravé identitě

Hitlerovy ukradené děti: Projekt Lebensborn a pátrání jedné ženy po její pravé identitě - Tim Tate, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tim Tate,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hitlerovy ukradené děti: Projekt Lebensborn a pátrání jedné ženy po její pravé identitě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hitlerovy ukradené děti: Projekt Lebensborn a pátrání jedné ženy po její pravé identitě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Tate,. Číst Hitlerovy ukradené děti: Projekt Lebensborn a pátrání jedné ženy po její pravé identitě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Program Lebensborn, výtvor Heinricha Himmlera, unesl až půl milionu dětí z celé Evropy. Prostřednictvím procesu nazvaného germanizace se měly stát příští generací árijské rasy během druhé fáze konečného řešení. V létě roku 1942 museli rodiče napříč nacisty okupovanou Jugoslávií podrobit své děti zdravotním kontrolám určeným k posouzení rasové čistoty. Jednomu takovému dítěti, Erice Matkové, bylo pouhých devět měsíců, když nacističtí lékaři prohlásili, že je vhodná k tomu, aby byla „dítě Hitlera“. Převezli ji do Německa a umístili k politicky prověřeným pěstounům. Z Eriky se stala Ingrid von Oelhafen. O mnoho let později začala Ingrid odhalovat pravdu o své identitě. Přestože s blížícím se koncem války nacisté mnoho záznamů o projektu Lebensborn zničili, podařilo se jí objevit dokumenty a důkazy, které ji zavedly zpět do místa narození a k její původní rodině. Postupně tak odhalila a zrekonstruovala celý svůj příběh – příběh Hitlerova ukradeného dítěte.


...y ukradené děti: Projekt Lebensborn a pátrání jedné ženy o její pravé identitě „Před více než sedmdesáti lety jsem byla dárečkem pro Adolfa Hitlera ... Hitlerovy ukradené děti Ingrid von Oelhafen | Knihkupectví ... ... . Jako miminko mě ukradli a stala jsem se součástí jednoho ze zrůdných nacistických projektů: Lebensbornu." Hitlerovy ukradené děti: Projekt Lebensborn a pátrání jedné ženy po její pravé identitě Tim Tate, Ingrid von Oelhafen Nakladatel: Cosmopolis 2019 Hitlerovy ukradené děti: Projekt Lebensborn a pátrání jedné ženy po její pravé identitě Tim Tate, Ingrid von Oelhafen „Projekt Lebensborn a pátrání jedné ženy po její pravé identitě." Ingrid se kdysi jmenovala Erika a pocházela z Jugoslávie. Bylo jí pouhých devět měsíců, když ji nacisté odebrali vlastní rodině ... Hitlerovy ukradené děti: Projekt Lebensborn a pátrání ... ... ." Ingrid se kdysi jmenovala Erika a pocházela z Jugoslávie. Bylo jí pouhých devět měsíců, když ji nacisté odebrali vlastní rodině...SOUVISEJÍCÍ KNIHY