Otec / Doma

Otec / Doma - Martin Františák, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Františák,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Otec / Doma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Otec / Doma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Františák,. Číst Otec / Doma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mimořádní knižní i inscenační počin. V jednom svazku se schází málo uváděná hra Aloise Jiráska Otec a k ní jako soudobá paralela hra mladého dramatika Martina Františáka (1975). Hry dělí více než sto let, přesto mezi jejich pojetí rodiny, domova a odcizení vzniká zajímavá paralela. Kromě obou textů kniha obsahuje studii o Jiráskovu Otci (Jan Císař), přehled uvádění této hry v Národním divadle, rozhovor s Martinem Františákem a podrobnosti o vzniku hry Doma, která byla původně napsaná pro Divadelní soubor Jana Honsy v Karolince. Obě hry v jednom večeru inscenoval Michal Dočekal.


...l už dosud nárok na rodičovskou dovolenou, pokud o ni zaměstnavatele v prvních třech letech věku dítěte požádá ... Otec na materskej, matka doma. Podmienky, za akých môže ... ... ... Táta je doma 2/ Daddy's home 2 (2018) - oficiální HD ... ... l už dosud nárok na rodičovskou dovolenou, pokud o ni zaměstnavatele v prvních třech letech věku dítěte požádá. I podle dosavadních pravidel může otec čerpat peněžitou pomoc v mateřství nebo rodičovský příspěvek - vždy však místo matky dítěte, nikoliv tedy oba současně. Táta je doma (2015) CZ HD trai...SOUVISEJÍCÍ KNIHY