Etnické komunity. Lidé Bosny a Hercegoviny

Etnické komunity. Lidé Bosny a Hercegoviny - Dana Bittnerová (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Bittnerová (ed.),
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Etnické komunity. Lidé Bosny a Hercegoviny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Etnické komunity. Lidé Bosny a Hercegoviny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Bittnerová (ed.),. Číst Etnické komunity. Lidé Bosny a Hercegoviny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úvahy nad kulturní, etnickou a politickou identitou obyvatel současné Bosny a Hercegoviny a nad kulturními průsečíky bosensko/ balkánsko českými v historické retrospektivě 19. a 20. století a přítomnosti prvého desetiletí21. století. V hledáčku pozornosti jsou lidé Bosny a Hercegoviny jako „politici“ vlastních identit. První část je věnována vyjednávání identit v rámci regionu. Do druhé části jsou zařazeny kapitoly, které ukazují, jak česká společnost identifikovala lidi Bosny a Hercegoviny, jaké charakteristiky jim v kontextu vlastní zkušenosti připsala. V poslední části nabízí další pohled: novela a dva cykly fotografií přibližují jejich svět a zprostředkovávají jejich perspektivu.


...ealizace multikulturní výchovy a vzdělávání v MŠ prostřednictvím etnické hudby-- autor: Burkovičová Radmila, Navrátilová Jana Etnické komunity - Balkánské cesty II ... Zuzana Kolouchová - Freelance Writer - Lógr magazine ... ... .-- autor: Bittnerová Dana, Moravcová Mirjam Etnické komunity. Lidé Bosny a Hercegoviny-- autor: Bittnerová Dana, Moravcová Mirjam 210 Kč Etnické komunity.Lidé Bosny a Hercegoviny | Dana Bittnerová,Mirjam Moravcová . Etnické komunity.Lidé Bosny a Hercegoviny | Úvahy nad kulturní, etnickou a politickou identitou obyvatel současné Bosny a Hercegoviny a nad kulturními průsečíky bosensk ... Etnické komunity. Lidé Bosny a Hercegoviny - Dana ... ... . Etnické komunity.Lidé Bosny a Hercegoviny | Úvahy nad kulturní, etnickou a politickou identitou obyvatel současné Bosny a Hercegoviny a nad kulturními průsečíky bosensko/ balkánsko českými v historické retrospektivě 19. a 20. století a přítomnosti prvého desetiletí 21. století. Úvahy nad kulturní, etnickou a politickou identitou obyvatel současné Bosny a Hercegoviny a nad kulturními průsečíky bosensk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY