Dodíkovy pohádky z Lesního království II

Dodíkovy pohádky z Lesního království II - Michaela Dostálová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Dostálová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dodíkovy pohádky z Lesního království II.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dodíkovy pohádky z Lesního království II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Dostálová. Číst Dodíkovy pohádky z Lesního království II Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dodík se opět vydává na dobrodružnou cestu do Lesního království. V něm se odehrává velký boj o přežití. Král Tomášek VII. vybírá odvážnou pětici skřítků. Ti podnikají výpravu do vzdálených, neznámých zemí a společenství. Navazují nová přátelství a zároveň bojují o holé životy. Naplní své poslání? Kdo se ukrývá pod magickými jmény Farytek, Chuchorek či Moran? Potichu a po špičkách vejděte s Dodíkem do země fantazie. Právě otevírá bránu všem, kteří v ní věří.


...ovy pohádky z Lesního království. 160 likes ... Dětské knihy Knižní série: Dodíkovy pohádky z Lesního ... ... . rýmované pohádky plné napětí i ponaučení jak pro děti, tak dospělé ... Autor: Michaela Dodo Dostálová Ilustrace: Ája Pechová Dodíkovy pohádky z Lesního království II. - Michaela Dostálová, Ája Pechová . Dodík se opět vydává na dobrodružnou cestu do Lesního království. V něm se odehrává velký boj o přežití. Král Tomášek VII. vybírá odvážnou pětici skřítků. Ti po ... Dodíkovy pohádky z Lesního království - 116 Photos ... ... . vybírá odvážnou pětici skřítků. Ti podnikají výpravu do vzdálených, neznámých zemí a společenství. Dodíkovy pohádky z Lesního království II. Dostálová, Michaela; Pechová, Ája. 3 dny. Naše cena: 175 Kč Dodíkovy pohádky z Lesního království ... Dodíkovy pohádky z Lesního království...SOUVISEJÍCÍ KNIHY