Nixonova temná tajemství: Intriky v Bílém domě

Nixonova temná tajemství: Intriky v Bílém domě - Don Fulsom | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Don Fulsom
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nixonova temná tajemství: Intriky v Bílém domě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nixonova temná tajemství: Intriky v Bílém domě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Don Fulsom. Číst Nixonova temná tajemství: Intriky v Bílém domě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ohlédnutí za politickou kariérou amerického prezidenta Richarda Nixona z pera novináře Dona Fulsoma, který aktivně monitoroval dění v Bílém domě již za Nixonova prezidenství v 70. letech 20. století. V knize s využitím nejen svých tehdejších záznamů, ale i mnoha dalších zdrojů, svědectví, rozhovorů a nedávno odtajněných složek CIA, přináší celistvý portrét Nixonova stylu vládnutí, pro nějž byly typické konspirace, neoficiální styky mafií, donášení a očerňování politických oponentů.


...Nixonova temná tajemství - Intriky v Bílém domě - Don Fulsom ... Don Fulson - Nixonova temná tajemství | Levné knihy ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... neoficiální styky mafií, donášení a očerňování politických oponentů. (intriky v Bílém domě) Předmětná hesla Nixon, Richard M. (Richard Milhous), 1913-1994 ... Podtitul: Intriky v Bílém domě Autor: Don Fulsom Rok vydání: 2014 Vazba: Pevná s přebalem lesklá ISBN: 978-80-249-2444-1 Počet stran: 278 Rozměry: 208,0 x 135,0 x 22,0 Ohlédnutí za politickou kariérou amerického prezidenta Richarda Nixona z pera novináře Dona Fulsoma, který aktivně monitoroval dění v Bílém domě již za Nixonova prezidenství v 70. letech 20. století. Ohlédnutí za politickou kariérou am ... Don Fulsom: Nixonova temná tajemství - Intriky v Bílém ... ... . letech 20. století. Ohlédnutí za politickou kariérou am...SOUVISEJÍCÍ KNIHY