Všímavost a soucit se sebou: Proměna emocí v psychoterapii

Všímavost a soucit se sebou: Proměna emocí v psychoterapii - Jan Benda | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Benda
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všímavost a soucit se sebou: Proměna emocí v psychoterapii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všímavost a soucit se sebou: Proměna emocí v psychoterapii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Benda. Číst Všímavost a soucit se sebou: Proměna emocí v psychoterapii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor čerpá z vlastní bohaté klinické zkušenosti, z meditační praxe i z nejnovějších výzkumů v oblasti emocí, všímavosti (mindfulness) a soucitu se sebou samým (self-compassion). Navazuje na práce M. Frýby, A. Pessa, E. Gendlina, L. Greenberga a dalších a představuje vlastní ucelenou teorii vzniku nejčastějších psychopatologických symptomů. Kniha nabízí originální transdiagnostický model psychoterapeutické změny i praktický popis postupů a technik, jež lze integrovat v rámci kteréhokoli psychoterapeutického přístupu. V kontextu narůstajícího zájmu o využívání všímavosti představuje čtenářům dosud nepublikované psychoterapeutické postupy. Moderní pohled, který kniha nabízí, může být cennou inspirací jak pro odborníky, tak pro všechny zájemce o sebepoznávání a seberozvoj.


...te Všímavost a soucit se sebou - Proměna emocí v psychoterapii od Jan,Benda? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha Všímavost a soucit se sebou - Liga otevřených mužů ... . 33 prodejen po celé ČR Proměna emocí v psychoterapii Všímavost a soucit se sebou: Proměna emocí v psychoterapii Skupinové psychoterapeutické a seberozvojové programy rozvíjející všímavost (angl. mindfulness) a soucit se sebou v posledních letech získávají stále větší popularitu. Všímavost a soucit se sebou: Proměna emocí v psychoterapii. Book · August 2019 ... Autor čerpá z vlastní bohaté klinické zkušenosti ... Kniha - Mindfulness.cz ... . Všímavost a soucit se sebou: Proměna emocí v psychoterapii. Book · August 2019 ... Autor čerpá z vlastní bohaté klinické zkušenosti, z meditační praxe i z nejnovějších výzkumů v oblasti emocí, všímavosti (mindfulness) a soucitu se sebou samým (self-compassion). Navazuje na práce M. Frýby, A. Pessa, E. Gendlina, L. Greenberga a dalších a představuje vlastní ucelenou ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY