Sportovní gen

Sportovní gen - David Epstein | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Epstein
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sportovní gen.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sportovní gen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Epstein. Číst Sportovní gen Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsou hvězdy jako je Usain Bolt či Michael Phelps genetičtí mutanti fascinující svými výkony celý svět, nebo jsou to normální lidé, kteří jen překračují své biologické limity odhodláním a nekončícím tréninkem? V této nejpřevratnější sportovní publikaci posledních let autor poukazuje na to, že ve sportu hraje roli mnoho faktorů, jako je například genetická výbava, původ vašich předků, rasa, délka končetin, hormonální činnost a další překvapivá zjištění. Kniha získala několik světových ocenění.


...portovní gen je jeho první kniha, která obdržela titul nejlepší non-fiction kniha roku 2013 podle deníku The Washington Post a týdeníku Publisher's Weekly, a mnoho dalších ocenění ... Branně sportovní oddíl gen. Sochora | Military Experience ... . „Kniha Sportovní Gen od Davida Epsteina je zajímavým čtením. Autor v něm polemizuje o neustále probíhající debatě „nature vs ... Sportovní gen Fyzické možnosti každého jedince jsou podmíněny jeho genetickou výbavou. Vzhledem k tomu, že sport je nedílnou součástí zdravého životního stylu, je výhodné znát své přednosti a ty pak dále rozvíjet. Kniha Sportovní gen je jeho první kniha, kter ... Sportovní gen - David Epstein | Databáze knih ... . Vzhledem k tomu, že sport je nedílnou součástí zdravého životního stylu, je výhodné znát své přednosti a ty pak dále rozvíjet. Kniha Sportovní gen je jeho první kniha, která obdržela titul nejlepší non-fiction kniha roku 2013 podle deníku The Washington Post a týdeníku Publisher's Weekly, a mnoho dalších oceně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY