Počátek zkázy

Počátek zkázy - Grant Blackwood, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Grant Blackwood,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Počátek zkázy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Počátek zkázy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Grant Blackwood,. Číst Počátek zkázy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejnovější člen Sigmy kapitán Tucker Wayne dostane od ředitele Crowea za úkol, aby se svým vycvičeným psem Kainem odvezl ze Sibiře ruského farmaceutického magnáta a vědeckého génia Abrama Bukolova, který má v rukou klíč k nové biologické zbrani, jež ohrožuje život na celé planetě. Při zběsilé honičce od zamrzlých ruských stepí po žhavé jihoafrické savany, od válkou zmítaných hor Namibie po zasněžená Velká jezera ve Spojených státech, musejí Tucker s Kainem společně vyřešit odvěkou záhadu, jejíž kořeny sahají až k počátkům života na Zemi, a ještě k tomu unikat před nástrahami zkušených nájemných zabijáků a ruského generála toužícího po pomstě a moci. Pevné pouto mezi člověkem a psem bude podrobeno extrémní zatěžkávací zkoušce. Nalezení řešení a odvrácení globální apokalypsy bude vyžadovat jejich veškeré dovednosti, talent a především vzájemnou důvěru.


...očátek zkázy Přidat komentář. kaffa ... Počátek zkázy - James Rollins & Grant Blackwood /bazarové ... ... . 22.11.2019. hodně akční a napínavé.... jen mi asi hlavní hrdina nepřirostl k srdci, tak jak by si člověk představoval.... pokud hledáte super akčňárnu a dobře napsanou, tak do toho jděte :-) ... Počátek zkázy - Rollins, James; Blackwood, Grant ; Sigma Force - elitní tajný oddíl ministerstva obrany USA. Jeho nejnovější člen kapitán Tucker Wayne obdrží úkol dopravit z nepředvídatelné Sibiře ruského farmaceutického magnáta a ... Počátek zkázy. The Kill Switch: A ... Počátek zkázy - James Rollins | Elektronická kniha na Alza.sk ... ... Počátek zkázy. The Kill Switch: A Tucker Wayne Novel [Book I] Released On: May 13, 2014. Nejnovější člen Sigmy kapitán Tucker Wayne dostane od ředitele Crowea za úkol, aby se svým vycvičeným psem Kainem odvezl ze Sibiře ruského farmaceutického magnáta a vědeckého génia Abrama Bukolova, který m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY