Píseň zvěrokvarka

Píseň zvěrokvarka - Jasper Fforde | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jasper Fforde
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Píseň zvěrokvarka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Píseň zvěrokvarka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jasper Fforde. Číst Píseň zvěrokvarka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mystická umění už dávno upadají a kouzelnická agentura Kazam musí vzít každou zakázku, kterou šestnáctiletá manažerka Jennifer Strangeová sežene. Ale v poslední době je magie opět na vzestupu a hrozí, že Snodd IV., vládce Nespojených království, shrábne veškerou moc pro sebe. Jennifer a její společníky čeká těžké utkání s konkurenční agenturou iMagic, kvůli královým čachrům navíc v oslabení. Jennifer Strangeová se ale nevzdá bez boje.


... zvěrokvarka Autor: Fforde, Jasper Nakladatel: Albatros EAN: 9788000037189 ISBN: 978-80-00-03718-9 Originál: The Song of the Quarkbeast Překlad: Pokorný, Martin Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Výprodej - Píseň zvěrokvarka | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . vydání) Např. nabití Dibblobových cívek nebo záhada rozmnožování zvěrokvarka. Jednalo se vždy o jeden, dva odstavce, takže mi to nijak zvlášť nevadilo při čtení. Je to jen poznámka, že pro mě k dokonalosti tohoto příběhu mu malý kousek chyběl. Píseň zvěrokvarka Prodej skončil. Nový fantasy příběh o kouzelnické agentuře Kazam. Volně navazuje na knihu Poslední drakobijce. Mystická umění už d ... Kronika Jennifer Strangeové: Píseň zvěrokvarka - Jasper ... ... . Je to jen poznámka, že pro mě k dokonalosti tohoto příběhu mu malý kousek chyběl. Píseň zvěrokvarka Prodej skončil. Nový fantasy příběh o kouzelnické agentuře Kazam. Volně navazuje na knihu Poslední drakobijce. Mystická umění už dávno upadají a kouzelnická agentura Kazam musí vzít každou zakázku, kterou šestnáctiletá manažerka Jennifer Strangeová sežene....SOUVISEJÍCÍ KNIHY