Zdroj

Zdroj - Tara Swartová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tara Swartová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdroj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zdroj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tara Swartová. Číst Zdroj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Otevřete mysl, využijte potenciál svého mozkua zásadním způsobem změníte svůj život. Kniha, postavená na nových vědeckých poznatcích ohledně neuvěřitelné neuroplasticity mozku, obsahuje konkrétní plán sestávající ze čtyř kroků, který vás dovede k nejlepšímu využití vaší mozkové kapacity.Najdete zde inspirativní příklady z praxe i praktická cvičení. Výsledkem je účinný a srozumitelný návod, který restartuje vaše myšlení a motivaci a zbaví vás negativity. Probuďte svůj mozek a odhalte jeho možnosti - jste pouhé čtyři kroky od toho, aby se z vás stal nový, sebevědomý člověk. Snadno se naučíte: * upravit „autopilotní”myšlení a změnit zakořeněné zvyky, * využít sílu vizualizačních technik úspěšných osobností, * přestavět nervové dráhy, aby došlo k hlubokým a trvalým změnám chování, * využít schopnost mozku pohotově přepínat mezi různými způsoby myšlení, * zvládat své pocity a zklidnit mysl, * naladit se na cenné informace, které vám sděluje tělo, * jak psaním deníku můžete zjistit, jací opravdu jste a co vás omezuje.„Zásadní životní příležitosti okolo nás prochází každý den – a teď můžeme trénovat naši mysl, aby se jich chopila.”


...Source) is a 2005 Czech documentary directed by Martin Mareček and written by Martin Mareček and Martin Skalský ... Napájecí zdroj (počítač) - Wikipedie ... .The film explores the civil rights abuses by the Ilham Aliyev regime of Azerbaijan during the construction of the Baku-Tbilisi-Ceyhan pipeline, such as eminent domain violations in appropriating land for the pipeline's route, and criticism of the government leading to arrest. This feature is not available right now. Please try again later. Directed by Martin Marecek. A daring attempt to look behind the corporate adverts of the ... Zdroj - Wikipedia ... . Please try again later. Directed by Martin Marecek. A daring attempt to look behind the corporate adverts of the Azerbaijani oil industry, and to find out, how and by whom half of the nation's income is made. 1 - Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness, Busko-Zdroj, Terrace/Patio; 2 - Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness, Busko-Zdroj, Superior Dou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY