Smaragdové srdce

Smaragdové srdce - Lauren De Stefano | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lauren De Stefano
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smaragdové srdce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smaragdové srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren De Stefano. Číst Smaragdové srdce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Willhelmina, jediná dcera krále vládnoucímu Arrodu, nejbohatšímu království na světe, vyrůstá v utajení. Král, jenž touží ovládnout celý svět, ji skrývá, aby ji mohl využívat pro své tajné záměry. Will však touží prozkoumat země, jež leží za hranicemi panství jejího otce posedlého mocí. Král ji však odmítá kamkoliv pustit. Will se tak potají vydává pouze na nebezpečné výpravy do města. Při jedné takové výpravě je napadena, a zatímco se brání, objeví svou jedinečnou schopnost. V první chvíli je zděšená, ale poté začne zkoušet, jak je její nově nabytá síla mocná. Její experimenty nakonec vyústí v tragédii, za níž ji otec potrestá vyhnanstvím. Will odchází, aby nalezla pravdu o sobě samé a lék, který by ji její prokleté síly zbavil. Svět se však postupně ocitá na pokraji války, která by mohla mít zničující následky. Pomůže Will svému královského otci a zemi, jež se k ní otočila zády, anebo svou rodinu zradí? Fantasy román Smaragdové srce pojednává o lásce, ztrátě a ničivé síle. To vše je okořeněno nebezpečným dobrodružstvím, hledáním pravdy a komplikovanými vztahy hlavních aktérů.


...kyprotebe.com Srdce představuje symbol šťastného života a nikdy nekončící lásky ... Kniha: Smaragdové srdce (Lauren DeStefano) | Martinus ... . Jeho věnováním bez slov říkáme „Miluji tě, záleží mi na tobě♥". Přívěsek ... Smaragdové srdce je fantasy román, který je rozdělen na prolog a samostatné kapitoly, které byly přiměřeně dlouhé. Příběh je vyprávěn v er-formě z pohledu Will. Již prolog nás navnadí k tomu, že to bude poměrně zajímavé. Pokud zvolíte smaragdové náušnice, získáte elegantní doplněk pro nejrůznějš ... Šperky se smaragdy | Eppi.cz ... . Pokud zvolíte smaragdové náušnice, získáte elegantní doplněk pro nejrůznější příležitosti. Můžete je sladit také se smaragdovým prstenem nebo přívěskem z naší nabídky. DLE OBLÍBENOSTI Řadit dle Oblíbenosti dostupnosti novinek Ceny. Zobrazeno 29/29 ... Smaragdové náušnice z bílého zlata s briliantovým okvětím . Do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY