Polední hodina

Polední hodina - Dörte Hansenová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dörte Hansenová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Polední hodina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Polední hodina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dörte Hansenová. Číst Polední hodina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedmačtyřicetiletý Ingwer Feddersen se vrací do své rodné vesnice. Musí tu ještě srovnat účty. Babička Ella pomalu přichází o rozum a dědeček Sönke se odmítá vzdát rodinného hostince, který už má stejně jako celá vesnice nejlepší léta za sebou. Jediné, co se z minulosti dochovalo, je místní zvyk úzkostlivě dodržovat polední hodinu, která však zároveň symbolizuje hodinu poslední. Kdy vlastně začal venkov upadat? V sedmdesátých letech minulého století, kdy po pozemkových úpravách zmizely nejprve remízky a pak se ztratili i ptáci? Když se velké statky rozrostly, zatímco ty malé zanikly? Když Ingwer odešel studovat do Kielu a opustil prarodiče i jejich hostinec?


...edne (nebo také občanské poledne) se obvykle označuje 12 ... Poledni hodina dorte hansen levně | Blesk zboží ... .00 hod. místního času.Sluneční poledne (nebo také pravé poledne) je okamžik, ve kterém je slunce nad obzorem nejvýš; od občanského poledne se může lišit o hodinu nebo i více.. Poledne rozděluje kalendářní den na dvě stejné poloviny, jež se nazývají půldny. Opakem poledne je pů Kniha Polední hodina Přidat komentář. SlamLenka. 27. března. Poslední dobou čtu hlavně česk ... eLibrary of the Goethe-Institut. eBook-Titles ... . SlamLenka. 27. března. Poslední dobou čtu hlavně české autor(k)y a střídám je s těmi angloamerickými, tak jsem si řekla, že pro změnu sáhnu třeba po nějaké současné německé beletrii. ... Polední hodina není typem knihy, která by vás oslnila dějem, takovou, v níž by jedna akce střídala druhou. A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY