A tak tedy jdu...: Cestopis a příběh o prožití 787 km Svatojakubské cesty

A tak tedy jdu...: Cestopis a příběh o prožití 787 km Svatojakubské cesty - Jiří Dynybil | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dynybil
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
A tak tedy jdu...: Cestopis a příběh o prožití 787 km Svatojakubské cesty.pdf


Chcete si knihu přečíst?A tak tedy jdu...: Cestopis a příběh o prožití 787 km Svatojakubské cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dynybil. Číst A tak tedy jdu...: Cestopis a příběh o prožití 787 km Svatojakubské cesty Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Na mou duši, že nedokážu přesně říci, kdy poprvé, a především kolikrát jsem odpovídal na otázku, proč jsem se stal na krátkou, leč vydatnou část života poutníkem. Ta odpověď je nesmírně těžká.“ Osobní deník s mnoha zajímavými zážitky a příběhy poutníků z různých končin světa, které Jiří Dynybil potkal na své Svatojakubské pouti ze San Sebastianu ke katedrále v Santiagu de Compostela, po nejobtížnějších trasách – pobřežní Camino del Norte a původní Camino Primitivo. 787 km vytrvalým deštěm i jarním sluncem, městy a vesnicemi, zemí spálenou lesními požáry i takřka nedotčenou přírodou. Na této pouti nelze nic předstírat. Před nikým, a hlavně ne sám před sebou.


...oží ze stejné kategorie - A tak tedy jdu… - Cestopis a příběh o prožití 787 km Svatojakubské cesty - Cestopis a příběh o prožití 787 km Svatojakubské cesty Aljaška-Yukon - Ten, kdo je navštíví, jásá Název: A tak tedy jdu… - Cestopis a příběh o prožití 787 km Svatojakubské cesty ... prožít - ABZ slovník českých synonym ... . Autor: Jiří Dynybil. Titul je zařazen do žánrů: Cestování, mapy › Cestopisy a reportáže; ISBN: 978-80-7557-214-1. EAN: 9788075572141. Objednací kód: NA365302 Podnázev: Cestopis a příběh o prožití 787 km Svatojakubské cesty - Na mou duši, že nedokážu přesně říci, kdy poprvé, a především kolikrát jsem odpovídal na otázku, proč jsem se stal na krátkou, leč vydatnou část života poutníkem. Ces ... E-kniha: A tak tedy jdu... - Jiří Dynybil | Knihy.ABZ.cz ... . EAN: 9788075572141. Objednací kód: NA365302 Podnázev: Cestopis a příběh o prožití 787 km Svatojakubské cesty - Na mou duši, že nedokážu přesně říci, kdy poprvé, a především kolikrát jsem odpovídal na otázku, proč jsem se stal na krátkou, leč vydatnou část života poutníkem. Cestopis a příběh o prožití 787 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY