Za zvířátky do hor

Za zvířátky do hor - Zuzana Kovaříková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Kovaříková
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Za zvířátky do hor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za zvířátky do hor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Kovaříková. Číst Za zvířátky do hor Online je nyní tak snadné!

POPIS


V edici Třetí čtení vychází do třetice Za zvířátky… Kniha volně navazuje na knihy Za zvířátky do lesa a Za zvířátky k vodě. Tentokrát obsahuje šest příběhů, v nichž se čtenáři vypraví za zvířátky do hor, a to v létě i v zimě. A koho potkají? Kamzíka, kozu bezoárovou, sviště, medvěda i vlka. Na obloze proplachtí orel, ve skalách se budou plazit hadi i proletí motýli. V podhůří se objeví muflon či kočka divoká. Každé vyprávění doprovází opět krátké naučné texty o jednotlivých zvířatech.


...Třetí čtení vychází do třetice Za zvířátky… Kniha volně navazuje na knihy Za zvířátky do lesa a Za zvířátky k vodě ... Za zvířátky do hor | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Tentokrát obsahuje šest příběhů, v nichž se vypravíte za zvířátky do hor, a to v létě i v zimě. Přečtete si o zlobivých kamzících, půjdete po stopách medvěda nebo sviště Název: Za zvířátky do hor - Třetí čtení. Autor: Zuzana Kovaříková. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-00-03801-8. EAN: 9788000038018. Objed ... Za zvířátky do hor - Třetí čtení - Zuzana Kovaříková ... ... . Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-00-03801-8. EAN: 9788000038018. Objednací kód: NA245682 Kniha volně navazuje na knihy Za zvířátky do lesa a Za zvířátky k vodě. Tentokrát obsahuje šest příběhů, v nichž se vypravíte za zvířátky do hor, a to v létě i v zimě. Přečtete si o zlobivých kamzících, půjdete po stopách medvěda nebo sviště horského, na obloze zahlédnete dravé káně, sokola a o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY