Saeculum: Uprostřed lesů začíná boj o život...

Saeculum: Uprostřed lesů začíná boj o život... - Ursula Poznanski | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ursula Poznanski
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Saeculum: Uprostřed lesů začíná boj o život....pdf


Chcete si knihu přečíst?Saeculum: Uprostřed lesů začíná boj o život... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ursula Poznanski. Číst Saeculum: Uprostřed lesů začíná boj o život... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Strávit pět dní v hlubokém lese a zkusit žít jako ve středověku vypadalo jako výborný nápad. Bastian by si však tento zážitek v klidu odpustil. S účastí na výpravě souhlasil jen kvůli své lásce Sandře. Parta dobrodruhů se vydává na cestu i přesto, že místo, kde chtějí tábořit, bylo kdysi prokleto. Staré povídačky o tom, že kdo do lesa vstoupí, nevrátí se už zpět, nikdo nebere vážně. Během první noci přijde prudká bouře a z tábora zmizí první člen výpravy. Zbydou jen podivné vzkazy vyryté do kůry stromu. Když se ho ostatní vydají hledat, začnou bloudit. Pak se ztratí další z nich…Jak velkou udělali chybu, když nebrali varování vážně? Nechá je les odejít?


... - Uprostřed lesů začíná boj o život ... Knihy Ursula Poznanski | Dobré Knihy.cz ... ... book. Read 435 reviews from the world's largest community for readers. Strávit pět dní v hlubokém lese a ... Saeculum - Uprostřed lesů začíná boj o život... Listování. Saeculum - Uprostřed lesů začíná boj o život... Ursula Poznanski. Kdo do lesa vstoupí, nevrátí se už zpět. Strávit pět dní v hlubokém lese a zkusit žít jako ve středověku vypadalo jako výborný nápad. Bastian by si však tento zážitek v kl ... Saeculum - Uprostřed lesů začíná boj o život... | Dumknihy ... ... . Bastian by si však tento zážitek v klidu odpustil. Kniha: Saeculum - Uprostřed lesů začíná boj o život... Autor: Ursula Poznanski Hlavní hrdina Bastien je svou přítelkyní a jejími přáteli pozván na larp, aby zažil život, jenž by žil ve 14. století. Saeculum mě zaujalo hned. Jak jednoduchým (ale o to hezčím) obalem, tak anota...SOUVISEJÍCÍ KNIHY