Náhodná smrt patriarchy

Náhodná smrt patriarchy - Leif Davidsen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Leif Davidsen
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Náhodná smrt patriarchy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Náhodná smrt patriarchy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leif Davidsen. Číst Náhodná smrt patriarchy Online je nyní tak snadné!

POPIS


V průběhu jediného zasněženého dne dojde v Moskvě ke dvěma úmrtím. Ruský patriarcha zemře poklidně ve své posteli a chvíli poté je v zapadlém dvorku nalezen k smrti ubitý Dán Gabriel Lassen. Zdánlivě spolu tato dvě úmrtí nijak nesouvisí, ale doma v Dánsku přijde Gabrielovo dvojče Adam na podezřelé indicie, které ukazují na možnou souvislost. Při pokusu odhalit bratrovu vraždu se Adam vrací hluboko do vlastní minulosti: jeho rodiče se setkali v sedmdesátých letech v Sovětském Svazu a prožili zde dánsko-ruský milostný příběh. Dostane se však i do srdce moderního Ruska, kde se ekonomické a náboženské zájmy spojují do velké politické hry, která kromě jiného zahrnuje i boj o grónské nerostné bohatství. Je to hra, ve které se stěží odlišují přátelé od nepřátel.


... smrt patriarchy % Náhodná smrt patriarchy Leif Davidsen ... Náhodná smrt patriarchy - Leif Davidsen | Elektronická ... ... . V průběhu jediného zasněženého dne dojde v Moskvě ke dvěma úmrtím. Ruský patriarcha zemře poklidně ve své posteli a chvíli poté je v zapadlém dvorku nalezen k smrti ubitý Dán Gabriel Lassen. Zdánlivě spolu tato dvě úmrtí nijak nesouvisí, ale doma v ... V průběhu jediného zasněženého dne dojde v Moskvě ke dvěma úmrtím. Ruský patriarcha zemře poklidně ve své posteli a chv ... Náhodná smrt patriarchy | Kniha Zlín ... . Ruský patriarcha zemře poklidně ve své posteli a chvíli poté je v zapadlém dvorku nalezen k smrti ubitý Dán Gabriel Lassen. Zdánlivě spolu tato dvě úmrtí nijak nesouvisí, ale doma v Dánsku přijde Gabrielovo dvojče Adam na podezřelé indicie, které ukazují na možnou souvislost. Kniha: Náhodná smrt patriarchy - Leif Dav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY