Snové písně 1.

Snové písně 1. - George R.R. Martin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Snové písně 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Snové písně 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Snové písně 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


George R. R. Martin je nejvýznamnějším autorem moderní podoby žánru fantasy a jedním z nejnadanějších vypravěčů současnosti. V objemné průřezové sbírce Snové písně nabízí čtenářům souhrn svých kratších prací, jenž ve dvou svazcích odkrývá autorovu vzrušující cestu od mladého spisovatele až po cenami zahrnovaného mistra. V prvním svazku se můžete těšit z raných prací George R. R. Martina včetně některých dosud nikdy nepublikovaných povídek, ale i z Hugem, Nebulou či Cenou Brama Stokera odměněných povídek a v neposlední řadě rovněž z novely Ledový drak, jejíž samostatné ilustrované vydání se stalo stále vyhledávaným bestsellerem mezi dětem určenými tituly. Okouzlující sborník zahrnuje rovněž autorovy obsáhlé komentáře, které z knihy dělají skvělou volbu pro Martinovy oddané čtenáře i pro novou generaci jeho příznivců.


...ové písně jsou prvním, úvodním dílem jeho osobní výběrové antologie, což se projevuje tu a tam tím, že některé povídky zapomenete, sotva otočíte jejich poslední stránku - a ve výjimečných případech i v průběhu jejich čtení ... Kniha Snové písně 1 | Fantasyobchod.cz ... ... Kniha: Snové písně 1. (George R.R. Martin). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! V objemné průřezové sbírce Snové písně nabízí George R. R. Martin čtenářům souhrn svých kratších prací, jenž ve dvou svazcích odkrývá autorovu vzrušující cestu od mladého spisovatele až po cenami... Ukázky z knih: Snové písně 1 (George R.R. Martin) Recenze : To nejlepší od George R. ... Snové písně 1. | CarovnaPolicka.sk ... . R. Martin čtenářům souhrn svých kratších prací, jenž ve dvou svazcích odkrývá autorovu vzrušující cestu od mladého spisovatele až po cenami... Ukázky z knih: Snové písně 1 (George R.R. Martin) Recenze : To nejlepší od George R. R. Martina není Píseň...SOUVISEJÍCÍ KNIHY