Muži na hranici: Příběhy z roku 1938

Muži na hranici: Příběhy z roku 1938 - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Muži na hranici: Příběhy z roku 1938.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muži na hranici: Příběhy z roku 1938 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Muži na hranici: Příběhy z roku 1938 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Habartov, Bublava, Liptaň, Třemešná, Růženec, Cheb, Varnsdorf, Vidnava, Chomutov, Krajková, Vejprty, Srbská, Vyšší Brod, Znojemsko. Čtrnáct míst našeho pohraničí, kde také při obraně vlasti v roce 1938 tekla krev statečných československých vojáků, četníků, policistů, příslušníků finanční stráže i běžných občanů. Čtrnáct příběhů, které vypráví o prvních padlých ve druhé světové válce.Knihu doplňuje seznam obětí bojů se sudetoněmeckými henleinovci a bohatá obrazová příloha Jaroslava Čvančary s mnoha, dosud nepublikovanými fotografiemi a dokumenty.


...vejte knihu Muži na hranici - Příběhy z roku 1938 v internetovém knihkupectví Megaknihy ... * 1938 | Knihy.ABZ.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Všechny informace o produktu Kniha Muži na hranici - Příběhy z roku 1938 - Jaroslav Čvančara, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Muži na hranici - Příběhy z roku 1938 - Jaroslav Čvančara. Zboží z Black Friday nelze objednat telefonicky, ale pouze na webu. Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky kromě Brna - Lískovce, Děčína, Frýdk ... Muži na hranici - Příběhy z roku 1938 Toužimský & Moravec ... . Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky kromě Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku a Kladna otevřeno. Muži na hranici: příběhyzy z roku 1938 Muži na hranici příběhy z roku 1938. Habartov, Bublava, Liptaň, Třemešná, Růženec, Cheb, Varnsdorf, Vidnava, Chomutov, Krajková, Vejprty, Srbská, Vyšší ... Zboží ze stejné ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY