Můj táta, velitel Osvětimi

Můj táta, velitel Osvětimi - Barbara U. Cherish | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara U. Cherish
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj táta, velitel Osvětimi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj táta, velitel Osvětimi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara U. Cherish. Číst Můj táta, velitel Osvětimi Online je nyní tak snadné!

POPIS


- Příběh autorčina otce, velitele koncentračních táborů Osvětim a Majdanek - Jedinečný náhled do soukolí mašinérie NSDAP a třetí říše Barbara vyrůstala v relativně zámožné rodině, otec zastával vysoké postavení v SS. V roce 1943 se stal velitelem snad nejznámějšího koncentračního tábora Osvětim. Autorka popisuje otcův příběh nezaujatě, líčí jeho vztahy s rodinou, neuhasitelnou lásku k milence i odlišný život, který vedl jako vyšší důstojník SS. Na konci války byl zajat americkou armádou a uvězněn v Dachau a v Norimberku, než ho vydali do Polska. V Krakově byl odsouzen v rámci "osvětimského procesu". Podle verdiktu poroty se dopustil válečných zločin a zločinů proti lidskosti, a proto byl v lednu 1948 popraven. Ačkoliv kniha představuje jedinečný náhled do srdce třetí říše, jde také o poutavý příběh rozvrácené rodiny, který otevře oči i nejsečtělejším historikům.


... táta, velitel Osvětimi kniha od: Barbara U ... Můj táta, velitel Osvětimi - David Havel ... . Cherish. 79 % 98 hodnocení ... Můj táta, velitel Osvětimi. Barbara U. Cherish. Barbara vyrůstala v relativně zámožné rodině, otec zastával vysoké postavení v SS. V roce 1943 se stal velitelem snad nejznámějšího koncentračního tábora Osvětim. Můj táta, velitel Osvětimi Barbara U. Cherish Nakladatel: Víkend 2010 Můj táta, velitel Osvětimi. Barbara U. Cherish. Značka: Víkend Výrob ... Můj táta, velitel Osvětimi - Knihkupectví Luxor ... . Barbara U. Cherish. Značka: Víkend Výrobní číslo: 978-80-7433-269-2 EAN: 9788074332692 Náš kód: 163856 339 Kč. Ušetříte 82 Kč (24 %) 257 Kč ... Můj táta, velitel Osvětimi - Barbara U. Cherish. Barbara vyrůstala v relativně zámožné rodině, otec zastával vysoké postavení v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY