Dar: Nové srdce. Stará tajemství

Dar: Nové srdce. Stará tajemství - Louise Jensenová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Louise Jensenová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dar: Nové srdce. Stará tajemství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dar: Nové srdce. Stará tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louise Jensenová. Číst Dar: Nové srdce. Stará tajemství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jenna dostane druhou šanci na život, když jí lékaři transplantují srdce mladé dárkyně, Callie. Vyhledá dívčiny rodiče, aby jim osobně poděkovala, jenže čím víc rodinu poznává, tím silnější má tušení, že jí něco zamlčují. Brzy začne Jenna vídat ve snech i v bdělém stavu živé výjevy, které sama nikdy neprožila. Mohly by to být vzpomínky dárkyně, přenesené do jejího těla buněčnou pamětí? A co se jí to Callie vlastně snaží říct? Callie údajně zemřela při autonehodě, ale řada detailů nesedí. Na co měla utajený mobil a kam zmizela její sestra Sophie, která se od pohřbu nikomu neozvala? Má s Calliinou smrtí něco společného její snoubenec Nathan? Jenna je pevně odhodlaná odhalit pravdu, i když ji to může stát hodně: vztah s nejbližšími, příčetnost, a možná dokonce i život.


...é srdce. Stará tajemství. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... cesta k poznání - Webnode ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Pohádky online 916,018 views. Král drozdí brada - Pohádka bratří Grimmů. - Duration: 58:36. Pohádky online 785,948 views. Princezna Husopaska. Dostala nové srdce, ale i stará tajemství re ... Novinky | ČSFD.cz ... . - Duration: 58:36. Pohádky online 785,948 views. Princezna Husopaska. Dostala nové srdce, ale i stará tajemství recenze Dar (2019) / eva3695 (272 views) ... Dar je druhou knihou od autorky Louise Jensen, která napsala první thriller - Sestru. Oba tyto thrillery byly něčím originální. Děj vypráví Jenna, která je právě po transplantaci srdce. Jenže se jí od té doby dějí divné věci. Příběhy z neslavnýho ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY