Moře rzi

Moře rzi - C. Robert Cargill | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
C. Robert Cargill
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moře rzi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moře rzi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C. Robert Cargill. Číst Moře rzi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Teď je to jejich svět. Lidstvo vyhynulo. Během globálního povstání je lidstvo vyhlazeno právě těmi stroji, které byly vyrobeny, aby mu sloužily. Nyní světu vládnou Jedny světové inteligence – obrovské mainframy, které asimilovaly mysli milionů robotů. Ale ne všichni roboti jsou ochotni vzdát se své individuality a Křehule – samotářka a sběračka odpadků, zaměřená výhradně na přežití – je jedním z těch, kteří se ještě drží. Jenomže individualita má svou cenu a po téměř smrtelném setkání s jinou UI je Křehule nucena najít si nějaké útočiště. To však není vůbec jednoduché, protože se jedna JSI rozhodla obléhat nejbližší bezpečné město. Kriticky poškozená Křehule musí vydržet dost dlouho na to, aby našla nezbytné vzácné součástky a mohla se opravit – ale jak robotovi pomalu odchází procesor, vynořují se všechny jeho staré vzpomínky. A to pro Křehuli znamená především jednu děsivou vzpomínku.


...ře rzi Přidat komentář. MartinProtschke ... Moře rzi | O2 Knihovna ... . 20. dubna. Perfektní knížka, ve které není ani potřeba lidí. ... Moře rzi C. Robert Cargill. AKCE 1 + 3. Prolistujte knihu Moře rzi. C. Robert Cargill. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.9 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pondělí 18.5. u Vás doma (Typy doručení) Osobní ... Moře rzi - C. Robert Cargill. TEĎ JE ... Deník jedné knihomolky...: Země, jejíž jedinými obyvateli ... ... ... Moře rzi - C. Robert Cargill. TEĎ JE TO JEJICH SVĚT LIDSTVO VYHYNULO Během globálního povstání je lidstvo vyhlazeno právě těmi stroji, které byly... Moře rzi. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY