Cesty za romantikou a erotikou

Cesty za romantikou a erotikou - Radim Uzel | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radim Uzel
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesty za romantikou a erotikou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesty za romantikou a erotikou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Uzel. Číst Cesty za romantikou a erotikou Online je nyní tak snadné!





POPIS


Autor, známý sexuolog, cestoval do Afriky, Austrálie, Číny a Chile. Vypráví o tom se svým osobitým nadhledem, jímž dokazuje, že zatímco o sexu lze mluvit a psát velmi racionálně, romantická láska jako exploze v bazaru emocí nemá s racionalitou nic společného. Také proto se ještě nikdy a nikde nesešel vědecký kongres o lásce. Čtyři cesty, čtyři kontinenty. A erotika jako ten pátý. Navždy neprobádaný. Naštěstí.


...za romantikou a erotikou cena, parametre, recenzia - Knihy ... Kniha Cesty za romantikou a erotikou - Radim Uzel ... ... . Autor, známý sexuolog, cestoval do Afriky, Austrálie, Číny a Chile. Vypráví o tom se svým… Cesty za romantikou a erotikou 20 pasáček, hnal holí své stádo krav po cestě s takovým zápalem, až se mu červená tóga vzadu rozestupovala a byla zřetelně vidět jeho zcela holá černá prdel. Ještě před polednem jsme dorazili do vesnice, která se jmenuje Mto Wa Mbu. Cesty za romantikou a erotikou (978-80-7425-226-6) Kniha ... E-kniha: Cesty za romantikou a erotikou | Knihy.ABZ.cz ... . Cesty za romantikou a erotikou (978-80-7425-226-6) Kniha - autor Radim Uzel, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Autor, známý sexuolog, cestoval do Afriky, Austrálie, Číny a Chile. Všechny informace o produktu Kniha Cesty za ro...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY