Ámos: Boží prorok

Ámos: Boží prorok - Francine Riversová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Francine Riversová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ámos: Boží prorok.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ámos: Boží prorok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francine Riversová. Číst Ámos: Boží prorok Online je nyní tak snadné!

POPIS


Toto je čtvrtý z pěti románů o mužích víry, kteří sloužili ve stínu druhých. Jsou to historické postavy, které opravdu žily. Přestože tito muži žili ve starověku, jejich příběhy lze aplikovat na naše životy a problémy, jimž čelíme v dnešní době. Často žili na hraně. Měli odvahu. Riskovali. Vedli smělý život a občas dělali chyby – velké chyby. Žijeme v těžké době plné problémů, kdy miliony lidí hledají odpovědi. Tito muži nám ukazují cestu. To, co se od nich můžeme naučit, lze použít i dnes, ačkoli žili před několika tisíciletími.


...ení Ámos - Boží prorok 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte ... Ámos - Nej otázky ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Toto je čtvrtý z pěti románů o mužích víry, kteří sloužili ve stínu druhých. Jsou to historické postavy, které opravdu žily. Přestože tito muži žili ve starověku, jejich příběhy lze aplikovat ... Prorok v Bibli. V Bibli (především ve Starém zákoně) je prorok jedním z klíčových slov.Používá se pro něj nejčastěji hebrejského termínu נָבִיא NAVI ... Ámos - Boží prorok Francine Riversová | navrat.cz ... .Používá se pro něj nejčastěji hebrejského termínu נָבִיא NAVI („prorok"), někdy však אִישׁ־אֱלֹהִים IŠ ELOHIM („muž Boží") či חֹזֶה CHOZE nebo רֹאֶה RO'E (obojí „vidoucí"), řečtina používá termínu προφητης PROFÉTÉS. Toto je čtvrtý z pěti románů o mužích víry, k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY