V korunách stromů: Pohádky s křídly

V korunách stromů: Pohádky s křídly - Eva Koupová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Koupová,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V korunách stromů: Pohádky s křídly.pdf


Chcete si knihu přečíst?V korunách stromů: Pohádky s křídly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Koupová,. Číst V korunách stromů: Pohádky s křídly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zprostředkujte dětem předškolního a mladšího školního věku pohádkovou formou svět ptáků. Získají tak hlubší zájem o přírodu. Poselství jednotlivých pohádek v dětech probouzí zásady slušného chování a morálky. Dítě se může vžít do jednotlivých pohádkových hrdinů v podobě zvířat - konfrontací s jejich životními situacemi a svými vlastními zkušenostmi může nalézt řešení mnoha svých všednodenních problémů. Jednoduchá témata nabízí možnost k další hravé činnosti či pokračujícímu rozhovoru. Příběhy jsou doplněny dvěma typy ilustrací - realistickou kresbou podle fotografie a také milými skrytě vtipnými ilustracemi doplňujícími děj.


...V korunách stromů - Pohádky s křídly od Ludmila Selingerová,Risco Koupová Eva del? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... V korunách stromů Pohádky s křídly - Paulinky.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha V korunách stromů - Pohádky s křídly Přidat komentář. jasmína. 3 09.04.2019. Opravdu krásná a navíc poučná kniha pro děti s hezkými příběhy a budu shánět i další dvě, které autorka napsala. ... Kniha: V korunách stromů -- Pohádky s křídly - Ludmila Selingerová; Risco Koupová Eva del. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále ... Otázky ke knize V korunách stromů Pohádky s křídly ... ... Kniha: V korunách stromů -- Pohádky s křídly - Ludmila Selingerová; Risco Koupová Eva del. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. V korunách stromů Pohádky s křídly. Selingerová Ludmila, del Risco Koupová Eva. Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. 199 K ... V korunách strom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY