Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic

Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic - Jean-Dominique Brierre | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Dominique Brierre
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic.pdf


Chcete si knihu přečíst?Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Dominique Brierre. Číst Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Online je nyní tak snadné!

POPIS


Barvitá dobová mozaika, kterou přišli poskládat Édithini slavní souputníci, mecenáši, kolegové, přátelé, manželé, milenci i rivalové. Marcel Cerdan, Théo Sarapo, Marlene Dietrich, Charles Aznavour, Jean Cocteau, Yves Montand, Georges Moustaki… a mnozí další se svěřují s důvěrnými vzpomínkami. Slavní promlouvají o ještě slavnější. Édith Giovanna Gassion vzlétla doslova z dlažby pařížské Pigalle až na oběžnou dráhu světové hvězdy. Zrodila se Édith Piaf. A dobyla svět. Celý její osud byl poznamenán bizarními událostmi a tragédiemi, stejně jako divokou stravující vášní. Drobná, jen 147 cm vysoká ženička, za dveřmi svého domova zničená chorobami a závislostmi, zářila na pódiích jako světlice. Édithina biografie patří k těm, které se čtou bez dechu jako román, a z jejích stránek jako by k nám doléhal její vášnivý, lkavý zpěv. Bez lásky nejsme nic… A ničeho nelitujme.


... Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic (Jean-Dominique Brierre) ... Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic - KOSMAS.cz ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha Edith Piaf je další z řady životopisných románů, které vydává nakladatelství Metafora a čím více těchto románů čtu, tím více se těším na další a další životopisy. Tentokrát se Metafora zaměřila na francouzskou zpěvačku a šansoniérku Edith Piaf. ... Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic; Čertovo kopyto .. ... E-kniha: Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic | Knihy.ABZ.cz ... . ... Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic; Čertovo kopyto ... Edith Piaf Bez lásky nejsme nic - Jean-Dominique Bierre 10,54 € Do týždňa Kniha Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Přidat komentář. LenJen. 09.06.2018. Kniha nevyzněla jako senzacechtivý román, který si hraje na životopis, za což ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY