Psí hvězdy

Psí hvězdy - Peter Heller | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Heller
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psí hvězdy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psí hvězdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Heller. Číst Psí hvězdy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poté co na světě vypukla ničivá epidemie chřipky, zemřelo téměř 90 % populace. Hig, který tuto katastrofu přežil, našel útočiště na malém letišti poblíž svého domu. Moc mu toho nezbylo, jen stará cessna, pes a vzpomínky. Společně se sousedem Bangleym, bláznem do zbraní a vyvinutých žen, se snaží přežít útoky zlodějů a rabovačů. Hig pravidelně kontroluje okolí letiště ze své cessny a jednoho dne zaslechne ve své vysílačce útržek hlášení. Od té doby na něj nemůže zapomenout. Přežili snad nedaleko něj obyčejní lidé, kteří ho nechtějí jen oloupit a zavraždit? Po určité události se rozhodne opustit Bangleyho i poslední zbytky existenčních jistot a odletět dané místo prozkoumat… Peteru Hellerovi se v Psích hvězdách podařilo umně zkombinovat prvky dystopie, dobrodružného románu i melancholickou, ne však přeslazenou notu. Kouzlo příběhu tkví také v stylistické neotřelosti a strohosti vyprávění, díky nimž příběh působí až mrazivě skutečně.


...í hvězdy Přidat komentář. muf4108. 3 25 ... Malý koutek krásy: Psí hvězdy ... . února. Naprosto úžasný román, je to jak číst staré sci-fi. ... Vaše psí hvězdy je jedinečná rubrika čtenářů PEJSKOVÁNÍ.CZ, v níž popisujete, jak jste si našli cestu ke své psí lásce. Děkujeme za zaslané fotografie... Příběh Arona čtenářky Romany: o nemoci, která mu vzala kamaráda Honicí psi je souhvězd ... 3° jihovýchodně od hvězdy Cor Caroli leží gravitačně vázaná dvojice spirálních galaxií NGC 5005 a NGC 5033. Animace ukazující viditelnost hvězd sou ... Psí Hvězdy 2019 ... . Animace ukazující viditelnost hvězd souhvězdí Pastýře, Honicích psů a Vlasů Bereniky v závislosti na průzračnosti oblohy. Vaše psí hvězdy je jedinečná rubrika čtenářů PEJSKOVÁNÍ.CZ, v níž popisujete, jak jste si našli cestu ke své psí lásce. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY