Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku: a chtěl změnit svět

Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku: a chtěl změnit svět - Jón Gnarr | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jón Gnarr
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku: a chtěl změnit svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku: a chtěl změnit svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jón Gnarr. Číst Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku: a chtěl změnit svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jón Gnarr nikdy nedokončil školu, pracoval jako dělník, taxikář a později komik. Přesto se stal starostou hlavního města Islandu. To je jistě přinejmenším zajímavý materiál na knihu o cestě tohoto zdánlivě obyčejného muže na výsluní politiky. Jón Gnarr nás ve vzpomínkách zavede do svého dětství, podělí se o radikální volební program své Nejlepší strany a povypráví o zákulisních intrikách městské rady. Alespoň trochu nám tak odhalí záhadný islandský národ a jeho povahu.


...m se stal primátorem Reykjavíku Autor: Gnarr, Jón Nakladatel: Pragma EAN: 9788073494131 ISBN: 978-80-7349-413-1 Originál: Horen sie gut zu und wiederholen Překlad: Dan, Zdeněk Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 11,5 × 19 cm Rok vydání: 2014 Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku a chtěl změnit svět book ... Základy psychoterapie Stanislav Kratochvíl kniha ... ... . Read 117 reviews from the world's largest community for readers. Jón Gnarr nikdy nedokon... Jón Gnarr: Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku a chtěl změnit svět • Autor: Pragma. Jón Gnarr byl nezařaditelným úkazem islandské politiky - a stejně se to má s jeho knihou. Útlý svazek nazvaný Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku a chtěl změnit svět nelze brát ani jako memoáry, an ... Jak jsem se stal primátorem Reykjaviku a chtěl změnit svět ... . Jón Gnarr nikdy nedokon... Jón Gnarr: Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku a chtěl změnit svět • Autor: Pragma. Jón Gnarr byl nezařaditelným úkazem islandské politiky - a stejně se to má s jeho knihou. Útlý svazek nazvaný Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku a chtěl změnit svět nelze brát ani jako memoáry, ani jako politický m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY