Svět duchů a posmrtný stav člověka

Svět duchů a posmrtný stav člověka - Emanuel Swedenborg | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Emanuel Swedenborg
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět duchů a posmrtný stav člověka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svět duchů a posmrtný stav člověka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emanuel Swedenborg. Číst Svět duchů a posmrtný stav člověka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedná se o samostatně vydanou prostřední kapitolu Swedenborgova nejznámějšího díla Nebe a peklo, ve kterém se autor zabývá posmrtným osudem člověka v duchovním světě. Tato publikace je zřejmě čtenářsky nejzajímavější částí celé knihy a zabývá se prvním obdobím člověka po odchodu z našeho světa. Autor na základě svých vlastních zážitků popisuje putování člověka tímto tzv. světem duchů, které trvá tak dlouho, dokud se neprojeví pravý vnitřní charakter člověka a on nevstoupí do trvalého stavu svého ducha, tedy do nebe nebo pekla.


...uchů a posmrtný stav člověka kniha od autora Emanuel Swedenborg ... Kniha Nebe a peklo - dle viděného a slyšeného - Trh knih ... ... . Jedná se o samostatně vydanou prostřední kapitolu Swedenborgova nejznámějšího díla Nebe a peklo, ve kterém se autor zabývá posmrtným osudem člověka v duchovním světě. Jedná se o samostatně vydanou prostřední kapitolu Swedenborgova nejznámějšího díla Nebe a peklo, ve kterém se autor zabývá posmrtným osudem člověka v duchovním světě. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte do ... Svět duchů a posmrtný stav člověka - Emanuel Swedenborg od ... ... . Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách . > Svět duchů a posmrtný stav člověka-16% sleva. Kniha: Svět duchů a posmrtný stav člověka Autor: Emanuel Swedenborg. Jedná se o samostatně vydanou prostřední kapitolu Swedenborgova nejznámějšího díla Nebe a peklo, ve kterém se ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY