Pohádky do kapsy

Pohádky do kapsy - Stanislava Reschová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Reschová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky do kapsy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádky do kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Reschová. Číst Pohádky do kapsy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohádky v této knížce jsou krátké, všechny se vejdou do kapsy. Na jejich přečtení postačí malá chvíle. Každá z nich však s sebou nese možnost hezkého času stráveného při společném čtení s předškolním dítětem či začínajícím čtenářem a při následném povídání. V pohádkách se prolíná reálný svět s hravým světem fantazie. Při jejich čtení si děti nenásilným způsobem rozvíjejí jazykový cit a schopnost porozumět textu. Jednotlivé příběhy doplnila půvabnými ilustracemi Magda Veverková-Hnčířová.


... v této knížce jsou krátké, všechny se vejdou do kapsy ... Česká říkadla do kapsy | www.sun-knihy.cz,knihy pro děti ... ... . Na jejich přečtení postačí malá chvíle. Každá z nich však s sebou nese možnost hezkého času stráveného při společném čtení s předškolním dítětem či začínajícím čtenářem a při následném povídání. Karel Čapek Povídky z jedné kapsy Čte: Ota Sklenčka, Vlastimil Brodský ... Původní cena: 239 Kč, celková sleva: 67% Pohádky v této knížce jsou krátké, všechny se vejdou do kapsy. Na jejich přečtení postačí malá chvíle. Každá z n ... Pohádky do kapsy - Jihočeské divadlo ... . Na jejich přečtení postačí malá chvíle. Každá z nich však s sebou nese možnost hezkého času stráveného při společném čtení s předškolním dítětem či začínajícím čtenářem a při následném povídání. Dobrý den. Představení Pohádky do kapsy se velice líbilo dětem i pedagogům naší školy. Divadelní představení navštěvujeme často, i do školy si zveme soubory. Hodnocení Vašeho představení v por...SOUVISEJÍCÍ KNIHY