Teror

Teror - Hakan Östlundh | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hakan Östlundh
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Teror.pdf


Chcete si knihu přečíst?Teror ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hakan Östlundh. Číst Teror Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jen pár dní před midsommarem, slavností letního slunovratu, jsou v chatce na pláži na jižním Gotlandu objevena těla mladého páru. Scéna jako z popraviště. Oba jsou švédskými občany, ale pocházejí z Egypta. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o rasisticky motivovanou vraždu. Záhy se ale případ komplikuje. Spolu se zavražděnými se v domě pohybovala ještě třetí osoba. Na místě je nalezen egyptský pas. Kde je ten muž nyní? A proč se ukrývá? Pro gotlandskou policii to bude náročné vyšetřování, po fyzické i psychické stránce. Obzvlášť pro kriminálního inspektora Fredrika Bromana, který i v osobním životě prochází těžkým obdobím. Žena ho vyhodila z domu. Tajemný egyptský pas spouští lavinu událostí a násilných činů, která zanedlouho otřese celým národem. Je azylová politika Švédska opravdu příliš liberální? Vláda se dostává pod palbu kritiky, která si nakonec vyžádá hlavu odpovědného ministra. Na pozadí politických tahanic však vyšetřování odkrývá příběhy obyčejných lidí, napínavé, mrazivě kruté, nelítostné. Existuje ještě naděje na obyčejný, poklidný život? Teror je třetím dílem v sérii kriminálních příběhů Hakana Östlundha o inspektoru Bromanovi, jedná se však o naprosto samostatný příběh. Předchozí díly, vydané nakladatelstvím Baronet, jsou: Zápach odlivu a Potápěč.


...definition is - a state of intense or overwhelming fear ... TEROR - Home | Facebook ... . How to use terror in a sentence. Synonym Discussion of terror. Teror is a town and a municipality in the northern part of the island of Gran Canaria in the Province of Las Palmas in the Canary Islands.Its population is 12,671 (2013), and the area is 25.70 km². Teror is situated in the mountains, 14 km southwest of Las Palmas city. September 8 is the local festivity celebrating Virgen del Pino (virgin of the pine, patron of the Gran Canaria). Teror Tourism: Tripadvisor has 2,083 reviews of Teror ... Teror - Wikipedia ... . Teror Tourism: Tripadvisor has 2,083 reviews of Teror Hotels, Attractions, and Restaurants making it your best Teror resource. Created by David Kajganich, Max Borenstein, Alexander Woo. With Jared Harris, Derek Mio, Tobias Menzies, Kiki Sukezane. Supernatural, semihistorical, horror anth...SOUVISEJÍCÍ KNIHY