Abaddonova brána: Expanze 3

Abaddonova brána: Expanze 3 - James S. A. Corey | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
James S. A. Corey
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Abaddonova brána: Expanze 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Abaddonova brána: Expanze 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James S. A. Corey. Číst Abaddonova brána: Expanze 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hranice sluneční soustavy byla až dosud hranicí kosmických letů a průzkumu vesmíru... Mimozemský artefakt na oběžné dráze Uranu vybudoval obří bránu do bezhvězdného prostoru... Pozemská flotila se vydává na průzkum brány a s ní i Jim Holden a posádka Rosinanty... Někdo však chce Holdena zničit...Kniha získala cenu Locus v kategorii nejlepší science-fiction román roku 2013. Hlasovali čtenáři stejnojmenného amerického odborného časopisu.


...ova brána (Abaddon´s Gate) je třetí díl space opera knižní série Expanze od Jamese S ... Expanze série | Databáze knih ... . A. Coreye, což je pseudonym spisovatelů Daniela Abrahama a Ty Francka.Kniha vyšla v roce 2013 u nakladatelství Orbit Books, český překlad byl vydán o rok později nakladatelstvím Triton. Příběh je vyprávěn z pohledu čtyř hlavních postav; Jima Holdena, Carlose Bacy, Anny ... Start your review of Abaddonova brána (Expanze, #3) Write a review. Dec 08, 2013 Per Gunnar rated it it was ok · review of another edition. Shelves: 1-scienc ... Abaddonova brána - James S. A. Corey | Knihy Dobrovský ... . Dec 08, 2013 Per Gunnar rated it it was ok · review of another edition. Shelves: 1-science-fiction. I do not think I have read a book series before which have gone from really great to really disappointing in one go like this one just did. There is nothing wrong with the ... Kniha Abaddonova brána ... Další díl ze série Expanze p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY