Stavbařův průvodce Evropou

Stavbařův průvodce Evropou - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stavbařův průvodce Evropou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stavbařův průvodce Evropou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Stavbařův průvodce Evropou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Existují stavby, které jsou krásné, technicky dokonalé a všichni je známe. Všichni známe Eiffelovu věž, Gaudího architektonický koncert v Barceloně nebo londýnský Tower Bridge. Existují také stavby, které jsou krásné, technicky dokonalé, ale jejich osud jim nedopřál takovou popularitu, nebo jsou oceňovány jen hrstkou odborníků. A proto vznikla kniha Stavbařův průvodce Evropou. Její obsah by se dal definovat jako evropský bedekr zajímavých staveb pro náročné. Každou uvedenou stavbu doplňují fotografie, praktické informace a text, v němž je uveden nejen popis stavby, ale také příčina jejího vzniku, komplikace provázející návrh a výstavbu, způsob současného užívání, a pokud to bylo možné, i příběh, dávající osudu dané stavby specifickou pointu.


...řův průvodce Evropou Autor: kol. Nakladatel: Informační centrum ČKAIT EAN: 9788087438459 ISBN: 978-80-87438-45-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 276 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Ekonomika | iMaterialy ... . vydání) Stavbařův průvodce Evropou lze zakoupit online přímo v obchodě ČKAIT ↑ nebo v dalších internetových či kamenných obchodech - např. v Neoluxoru ↑ nebo v e-shopu Kosmas ↑. Pokud se chystáte na dovolenou, přejeme Vám, aby všechno vyšlo podle Vašich představ. Všichni známe Eiffelovu věž, Gaudího architektonický koncert v Barceloně nebo londýnský Tower Bridge. Existuj ... Stavbařův průvodce Evropou - luxor.cz ... . Pokud se chystáte na dovolenou, přejeme Vám, aby všechno vyšlo podle Vašich představ. Všichni známe Eiffelovu věž, Gaudího architektonický koncert v Barceloně nebo londýnský Tower Bridge. Existují také stavby, které jsou krásné, technicky dokonalé, ale jejich osud jim nedopřál takovou po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY