The Mind: Souznění myslí

The Mind: Souznění myslí - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
The Mind: Souznění myslí.pdf


Chcete si knihu přečíst?The Mind: Souznění myslí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst The Mind: Souznění myslí Online je nyní tak snadné!

POPIS


The Mind: Souznění myslí je karetní hra, ve které je vaším cílem naladit se na jednu notu. Hra obsahuje balíček karet od jedné do sta a úkolem hráčů je karty postupně zahrávat doprostřed stolu tak, aby je zestupně seřadili. Háček je však v tom, že hráči nesmí žádným způsobem komunikovat. Jde tedy o to sladit mysl a odhadnout, kdy kterou kartu zahrát. Zní to šíleně, ale fakt to funguje a to moc pěkně. Hra sebrala obrovské množství ocenění jako nejlepši karetní či kooperativní hra a patří k nejoriginálnějším karetním hrám poslední doby.


... - Souznění myslí Planeta Her. Loading ... The Mind: Souznění myslí | Deskoland.cz ... ... Unsubscribe from Planeta Her? Cancel Unsubscribe. ... The Mind Extreme Review - with Tom Vasel - Duration: 7:58. The Mind: Souznění myslí je karetní hra, ve které je vaším cílem naladit se na jednu notu. Hra obsahuje balíček karet od jedné do sta a úkolem hráčů je karty postupně zahrávat doprostřed stolu tak, aby je zestupně seřadili. Háček tkví v tom, že hráči nesmí ... The Mind: souznění myslí | ALBI eshop ... . Háček tkví v tom, že hráči nesmí žádným způsobem komunikovat. The Mind - Souznění myslí. The Mind: Souznění myslí je karetní hra, ve které je vaším cílem naladit se na jednu notu. Hra obsahuje balíček karet od jedné do sta a úkolem hráčů je karty postupně zahrávat doprostřed stolu tak, aby je zestupně seřadili. Háček je však v tom, že hráči nesmí žádným způsobem komunikovat. Všechny informace o produktu Kniha The Mind: Sou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY