Stop rozmazlování!

Stop rozmazlování! - Richard Bromfield | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Bromfield
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stop rozmazlování!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stop rozmazlování! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Bromfield. Číst Stop rozmazlování! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odmítá si vaše dítě pravidelně čistit zuby, uklízet pokoj, při každém nákupu žadoní o hračku či dobrotu nebo stále naléhá o vyšší kapesné? Máte pocit, že je možná trochu rozmazlené a chtěli byste to změnit? Na příkladech z terapeutické praxe ilustruje autor tipy a rady, jak dosáhnout změny ve výchově dětí od předškoláků po dospívající nesoucí známky rozmazlování. Přináší úlevu rodičům, kteří si zoufají a nevědí, jak zkrotit své nezkrotné mazánky. Nemluvte donekonečna o tom, co by dítě mělo nebo nemělo, nevyhrožujte, nepropadejte zoufalství, ale jednejte!


...zmazlování! Autor: Bromfield, Richard Nakladatel: Portál EAN: 9788026207047 ISBN: 978-80-262-0704-7 Originál: How to Unspoil your Child Fast Překlad: Kopicová, Miroslava Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Stop rozmazlování! | Odborná literatura a právnická ... ... . vydání) Stop rozmazlování voličů! Rakousko po volbách: všechny možnosti Sebastiana Kurze i výsměch Svobodným. 30. 9. 2019 16:55. Kratší a jednodenní termín voleb zároveň předpokládá, že občané mají dostatek prostoru odevzdat své hlasy i jinak než docházkou k volební urně ve svém trvalém bydlišti. A to jsme u druhé strany ... Stop rozmazlování! Prodej skončil. Odmítá ... Stop rozmazlování! - Richard Bromfield | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Kratší a jednodenní termín voleb zároveň předpokládá, že občané mají dostatek prostoru odevzdat své hlasy i jinak než docházkou k volební urně ve svém trvalém bydlišti. A to jsme u druhé strany ... Stop rozmazlování! Prodej skončil. Odmítá si vaše dítě pravidelně čistit zuby, uklízet pokoj, při každém ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY