Host 2014/7

Host 2014/7 - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Host 2014/7.pdf


Chcete si knihu přečíst?Host 2014/7 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Host 2014/7 Online je nyní tak snadné!

POPIS


S koncem léta přichází první podzimní melancholie. Loupe se opálení, zkracuje den a sklízí zahrádky u hospod. Člověk se potom stahuje zpátky do svého, přes zbytek roku vysezeného, důlku a netrpělivě šátrá po něčem na čtení. Třeba po sedmém, zářijovém Hostu. Pochmurnou a zádumčivou atmosféru nadcházejícího podzimu zde připomíná autor amerického jihu Cormac McCarthy, jemuž je tentokrát věnováno téma čísla. Překladatel Michal Svěrák v jeho rámci představuje pozoruhodný McCarthyho literární vývoj. A jiný překladatel, Martin Svoboda, v rozhovoru mluví o tom, jaké to je překládat temné romány plné smrti i o náročnosti jejich jazyka. Tajemný a mediálně nesdílný spisovatel ovšem nezískal popularitu jen svými knihami, své udělaly také jejich četné filmové adaptace, například od bratří Coenů nebo Billyho Boba Thortona. Hollywoodským trhákům na motivy McCarthyho románů se ve své studii věnuje Ivo Michalík. Černá zákoutí lidské duše nejsou doménou pouze Cormaca McCarthyho, ale i specifických literárních žánrů. Za příklad jsme si vybrali detektivku, jejíž stav v Česku už několik let okupovaném skandinávskými kriminálníky i detektivy analyzuje Michal Jareš. Na další bolavá místa české literatury i společnosti si v rozhovoru posvítila rakouská bohemistka Johanna Posset. Zdejší literatura naštěstí nemá jen problémy, ale také radosti, naděje a nadhled, jak se ukazuje v rodinném dialogu spisovatelů otce Ludvíka a syna Jana Němcových. V recenzní části Hosta se tentokrát diskutuje například o románu Martina Reinera Básník. Román o Ivanu Blatném. Literární kritik Jiří Trávníček jej chválí jako „následováníhodný příklad“ psaní. Jeho nadšení ale v kritické diskusi mírně chladí Jiří Krejčí a Petr Minařík. A k onomu vytouženému čtení může posloužit povídka Jiřího Hájíčka Lvíčata nebo ukázka z nové knihy britského humoristy Stephena Frye. Celý obsah zářijového Hosta najdete zde.


...New Q&A's 1-20 were added on February 23, 2015 ... LAT's Taste Announces Hosts; Jewish Cuisine Festival - Eater ... . The original text and Q&A's follow at the end. On January 3, 2014, the Internal Revenue Service issued Notice 2014-7, 2014-4 I.R.B. 445. Notice 2014-7 provides guidance on the federal income tax treatment of certain payments to individual care providers for the care of eligible individuals ... The IRS is allowing taxpayers who received and reported payments in prior years to amend those prior year returns in order to exclude the income based on the new rules outlined in Notice 2014-7. Generally, for a credit or refund, you must ... Jimmy Failla - Wikipedia ... . Generally, for a credit or refund, you must file Form 1040X within 3 years (including extensions) after the date you filed your original return or ... Notice 2014-7 Notice 2014-7 This notice advises taxpayers that certain payments received by an individual care provider under a state Medicaid Home a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY