Jak úspěšně řídit obec a region: Cíle, nástroje, trendy, zahraniční zkušenosti

Jak úspěšně řídit obec a region: Cíle, nástroje, trendy, zahraniční zkušenosti - Marek Pavlík, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Pavlík,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak úspěšně řídit obec a region: Cíle, nástroje, trendy, zahraniční zkušenosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak úspěšně řídit obec a region: Cíle, nástroje, trendy, zahraniční zkušenosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Pavlík,. Číst Jak úspěšně řídit obec a region: Cíle, nástroje, trendy, zahraniční zkušenosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na trhu ojedinělá publikace prakticky ukazuje, jak efektivně přistupovat k řízení obcí a regionů s cílem zajistit kvalitnější a efektivnější veřejnou správu, vyšší zaměstnanost a konkurenceschopnost. Autoři vycházejí kromě rozsáhlé praxe v Česku i ze zahraničních zkušeností s touto problematikou (Švédko, Německo, Holandsko) a představují tzv. „best practice“ (příklady nejlepší praxe). Staví na myšlence, že úspěšný rozvoj regionu je podmíněn koordinovanou systematickou spoluprací všech zainteresovaných subjektů v regionu, tzn. organizace veřejné správy, investorů, firem, neziskového sektoru i občanů.


...pěšně řídit obec a region Cíle, nástroje, trendy, zahraniční zkušenosti ... Jak úspěšně řídit obec a region - ANAG ... . Pavlík Marek a kolektiv . Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Všechny informace o produktu Kniha úspěšně řídit obec a region - Cíle, nástroje, trendy, zahraniční zkušenosti, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze úspěšně řídit obec a region - Cíle, nástroje, trendy, zahraniční zkušenosti. Jak úspěšně řídit. OBEC A REGION. Marek Pavlík a kolektiv. Cíle, nástr ... Jak úspěšně řídit obec a region — Cíle, nástroje, trendy ... ... . Jak úspěšně řídit. OBEC A REGION. Marek Pavlík a kolektiv. Cíle, nástroje, trendy, zahraniční zkušenosti. JAK ÚSPĚŠNĚ ŘÍDIT OBEC A REGION. Marek Pavlík a kolektiv. M.C.TRITON, spol. s r.o. Evropská 846/176a, 160 00 Praha 6. Česká republika. www.mc-triton.cz. PRAKTICKÝ A INTERAKTIVNÍ ZPŮSOB . ROZVOJE REGIONŮ V ČESKÉ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY