Latinská čítanka pro studující dějin křesťanského umění

Latinská čítanka pro studující dějin křesťanského umění - Josef Šimandl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Šimandl
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Latinská čítanka pro studující dějin křesťanského umění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Latinská čítanka pro studující dějin křesťanského umění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Šimandl. Číst Latinská čítanka pro studující dějin křesťanského umění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čítanka představuje pestrou paletu latinských textů, s nimiž je možné se setkat v oboru dějin umění. Užitek však přinese všem, kdo si chtějí aktivovat základní poznatky o latinské mluvnici na materiálu ne textů pro výuku zjednodušených, ale autentických, s nesnázemi proměnných způsobů psaní, zkratek, dobových a žánrových zvláštností jazyka ap. Zastoupeny jsou: biblická čtení, kronikářská a životopisná literatura včetně legend, rozmanité latinské nápisy z Prahy i dalších míst v Čechách, texty antických a renesančních autorů, kteří psali o výtvarném umění, texty o předmětech uměleckého zobrazování, texty o hudbě a texty liturgické, latinské texty editorů památek a pramenů i samy prameny k církevnímu majetku v Čechách, včetně výboru ze zakládací listiny litoměřické kapituly.


...ítanka představuje pestrou paletu latinských textů, s nimiž je možné se setkat v oboru dějin umění ... Dárek Hovory s ptákem - Gabriel Laub na vánoce ... . Užitek však přinese všem, kdo si chtějí aktivovat základní poznatky o latinské mluvnici na materiálu ne textů pro výuku zjednodušených, ale autentických, s nesnázemi proměnných způsobů psaní, zkratek, dobových a žánrových zvláštností jazyka ap.Zastoupeny ... Čítanka představuje pestrou paletu latinských textů, s nimiž je možné se setkat v oboru dějin umění. Užitek však přinese všem, kdo si chtějí aktivovat základní poznatky o latinské mluvnici na materi ... Kniha: Latinská čítanka pro studující dějin křesťanského ... ... . Užitek však přinese všem, kdo si chtějí aktivovat základní poznatky o latinské mluvnici na materiálu ne textů pro výuku zjednodušených, ale autentických, s nesnázemi proměnných způsobů psaní, zkratek, dobových a žánrových zvláštností jazyka ap. 161 Kč Latinská čítanka pro studující dějin křesťanského umění | Josef Šimand...SOUVISEJÍCÍ KNIHY