Překlepy a nedoklepy

Překlepy a nedoklepy - Jiří Havel | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Havel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Překlepy a nedoklepy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Překlepy a nedoklepy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Havel. Číst Překlepy a nedoklepy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hrátky se slovy a slovíčky, aforismy, kvizy, hádanky, doplňovačky i všemožně zapeklité otázky, doprovázené humornými i poetickými verši – pro zábavu, přemýšlení i pro tvořivou práci. Knížka je pestrá a veselá, úkoly jsou snazší i náročnější, ale čtenář nemusí mít obavy – na konci knihy (bude-li chtít) najde rozluštění. Ověří si svůj důvtip i logické uvažování. Nikdo přece není tak chytrý, aby nemohl být ještě chytřejší! Kniha vychází k 90. narozeninám autora.


...py a nedoklepy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Barbánkův táta spisovatel Jiří Havel slaví devadesátiny ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Název: Překlepy a nedoklepy. Autor: Jiří Havel. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pracovní sešity, kreativita; ISBN: 978-80-00-03648-9. EAN: 9788000036489. Objednací kód: ND243153 Překlepy a nedoklepy Jiří Havel. Překlepy a nedoklepy. ... Překlepy a nedoklepy - Jiří Havel | Jasminka.cz ... . EAN: 9788000036489. Objednací kód: ND243153 Překlepy a nedoklepy Jiří Havel. Překlepy a nedoklepy. Jiří Havel. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 11.5. u Vás doma (Typy ... Překlepy a nedoklepy Jiří Havel. Hrátky se sl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY