Pilakalajóga

Pilakalajóga - Anna Repková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Repková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pilakalajóga.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pilakalajóga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Repková. Číst Pilakalajóga Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete mít zdravé, pevné a pěkné tělo? Je tu nová, jednoduchá metoda cvičení a relaxace, která v sobě spojuje prvky pilates, kalanetiky a jógy. Příručka obsahuje 20minutový nenáročný program. Jestliže ho budete cvičit alespoň čtyřikrát do týdne (a budete se zdravě stravovat a přiměřeně pohybovat), přinese vám pozitivní změny: pěkně se vám zformuje postava, zlepšíte si držení těla a celkový vzhled, prohlubíte dýchání, zlepší se metabolismus, zdraví, vitalita, tělesná i duševní kondice. Dlouholetá praxe ukázala, že pilakalajóga vyhovuje všem věkovým skupinám, ženám i mužům a přináší pozitivní výsledky všem bez rozdílů.


...lajóga - nová, jednoduchá metoda cvičení a relaxace, spojuje prvky pilates, kalenetiky a jógy ... REPKOVÁ, Anna : Pilakalajóga ... . Přispívá k hubnutí, k formování postavy, ke zlepšení zdraví. Popis nakladatele Chcete mít zdravé, pevné a pěkné tělo? Je tu nová, jednoduchá metoda cvičení a relaxace, která v sobě spojuje prvky pilates, kalanetiky a ... Kniha: Pilakalajóga (Anna Repková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! PilaKalaJóga vám pomůže výrazně posílit svaly hlubokého stabilizačního systému, tzv. "CORE"= soubor svalů ve středu těla (břišní svalstvo, svaly dolní části zad a svaly dna ... Kniha: Pilakalajóga (český jazyk) (Anna Repková) | Martinus ... . "CORE"= soubor svalů ve středu těla (břišní svalstvo, svaly dolní části zad a svaly dna pánevního). Tyto svaly jsou velmi důle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY