Radostná moudrost: Jak se naučit přijímat změny a nalézt svobodu

Radostná moudrost: Jak se naučit přijímat změny a nalézt svobodu - Mingyur Yongey | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mingyur Yongey
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Radostná moudrost: Jak se naučit přijímat změny a nalézt svobodu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Radostná moudrost: Jak se naučit přijímat změny a nalézt svobodu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mingyur Yongey. Číst Radostná moudrost: Jak se naučit přijímat změny a nalézt svobodu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tématem knížky je nadčasový a zároveň velmi aktuální problém úzkosti a utrpení v našem každodenním životě. Autor identifikuje zdroje naší nespokojenosti, popisuje metody meditace, které nám umožní přetransformovat prožitky a vjemy v hlubší vhled, a aplikuje uvedené metody na běžné emocionální, tělesné a osobní problémy. Výsledkem je knížka moudrá, anekdotická, zábavná, informovaná a zároveň prodchnutá autorovým neodolatelným kouzlem.


...adostná moudrost -- Jak se naučit přijímat změny a nalézt svobodu - Mingyur Yongey Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Knižní noviny prosinec 2019 by Kosmas-CZ - Issuu ... . Radostná moudrost. Yongey Mingyur Rinpočhe Jak se naučit přijímat změny a nalézt svobodu 1. vyd. 2019, ISBN 978-80-7436-101-2, Brož., 260 stran Jak se naučit přijímat změny a nalézt svobodu. ... prvotina Yongey Mingyur Rinpočheho, se umístila v seznamu bestsellerů New York Times a psalo se o ní jako o knize „přesvědčivé, čtivé a informované" (Buddhadharma). ... Tématem jeho nové knížky Radostná moudrost je nadčasový a zároveň velmi aktuální problém ... Jak se naučit přijímat změny a nalézt sv ... Radostná moudrost - DharmaGaia ... . ... Tématem jeho nové knížky Radostná moudrost je nadčasový a zároveň velmi aktuální problém ... Jak se naučit přijímat změny a nalézt svobodu. 1. vyd. 2019, ISBN ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY