Nostradamus: Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy

Nostradamus: Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy - Stéphane Gerson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stéphane Gerson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nostradamus: Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nostradamus: Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stéphane Gerson. Číst Nostradamus: Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jméno Nostradamus všichni známe, ale kdo byl tento muž ve skutečnosti? Proč byla jeho proroctví v renesanční Evropě tak vlivná a proč se po dalších pět století stále znovu objevovala? A co vypovídá Nostradamova vytrvalá přítomnost na Západě o nás a o našem světě? Historik Stéphane Gerson svou knihou Nostradamus zve čtenáře na cestu zpět v čase, aby mohli prozkoumat život i posmrtný život Michela de Nostredame, astrologa, jehož Proroctví byla vykládána, postupně přijata všemi médii a nakonec se přeměnila v moderní evangelium zkázy. Kdykoliv se zdá, že vstupujeme do nové éry, kdykoliv jsou zpochybňovány nebo ohroženy základy našeho světonázoru, nabízí nám Nostradamus jistotu a útěchu. V roce 1666 rozebírali hosté anglických večírků jeho čtyřverší o velkém požáru Londýna. V roce 1942 opírala židovská spisovatelka Irene Némirovská své naděje na přežití o Nostradamovu předpověď, že válka bude brzy u konce. A 12. září 2001 vykřikovali teenageři na brooklynských ulicích, že „tenhle chlápek Nostradamus“ útoky z 11. září předpovídal.


...áří 2001 vykřikovali teenageři na brooklynských ulicích, že "tenhle chlápek Nostradamus" útoky z 11 ... Dívky z Montmartru Cathy Marie Buchananová od 226 Kč ... ... . září předpovídal. (jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy) Nostradamus: Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy Stéphane Gerson Nakladatel: Práh 2014 Jak se z podivínského renesančního astrologa stal prorok moderní zkázy Stéphane Gerson: Nostradamus. Jak se z podivínského renesančního astrologa stal prorok moderní zkázy. Nostradamus - Jak se z podiv ... Nostradamus - Stéphane Gerson | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Jak se z podivínského renesančního astrologa stal prorok moderní zkázy. Nostradamus - Jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy Stéphane Gerson. ... Nostredame, astrologa, jehož Proroctví byla vykládána, postupně přijata všemi médii a nakonec se přeměnila v moderní evange...SOUVISEJÍCÍ KNIHY