Stručná historie mého života

Stručná historie mého života - Stephen Hawking | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen Hawking
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stručná historie mého života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stručná historie mého života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Hawking. Číst Stručná historie mého života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proslulý fyzik Stephen Hawking je autorem řady publikací, v nichž laickému čtenáři zprostředkoval řadu mimořádně náročných problémů moderní fyziky. Patrně nejslavnější z nich je Stručná historie času. Ve své nejnovější knize tentokrát nerekapituluje vývoj vesmíru, ale svůj vlastní život – odtud i název Stručná historie mého života. S humorem čtenáře seznamuje se svým dětstvím, studiem, osobním a rodinným životem, s průběhem své nemoci i s vědeckou kariérou. Jeho vyprávění doprovází množství raritních fotografií. Kniha dokládá nezlomnou sílu ducha této výjimečné osobnosti. Stephen Hawking (1942) je patrně nejznámějším vědcem současnosti, nejen ovšem díky převratným idejím, které znamenaly posun ve vývoji fyziky, ale i díky své fascinující vůli, se kterou překonává tělesný handicap a se kterou dokázal napsat řadu významným vědeckých prací i popularizačních knih. Jeho Stručná historie času zůstává vzorem pro všechny, kdo chtějí zprostředkovat náročné a neprůhledné vědecké teorie laickému čtenáři.


... historie mého života Autor: Hawking, Stephen Nakladatel: Dokořán Argo EAN: 9788025711798 ISBN: 978-80-257-1179-8 Originál: My Brief History Překlad: Klíma, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 144 stran, česky Rozměry: 13,7 × 20,2 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Stručná historie mého života - Stephen Hawking ... . vydání) Patrně nejslavnější z nich je Stručná historie času. Ve své nejnovější knize tentokrát nerekapituluje vývoj vesmíru, ale svůj vlastní život - odtud i název Stručná historie mého života. S humorem čtenáře seznamuje se svým dětstvím, studiem, osobním a rodinným životem, s průběhem své nemoci i s vědeckou kariérou. Patrně nejslavnější z nich je Stručná historie času. Ve své nejnovější knize tentokrát nerekapituluje výv ... Stručná historie mého života - Stephen Hawking | KOSMAS.cz ... ... . S humorem čtenáře seznamuje se svým dětstvím, studiem, osobním a rodinným životem, s průběhem své nemoci i s vědeckou kariérou. Patrně nejslavnější z nich je Stručná historie času. Ve své nejnovější knize tentokrát nerekapituluje vývoj vesmíru, ale svůj vlastní život - odtud i název Stručná historie mého života. S humorem čtenáře seznamuje se svým dětstvím, studiem, osobním a rodinným živo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY