Zrádci

Zrádci - Jiří Šulc | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šulc
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zrádci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zrádci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šulc. Číst Zrádci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1936 a nacistické Německo zvyšuje svou agresivitu proti sousedním státům. Na pozadí dosud mírové diplomacie zuří už dávno souboj dvou vojenských zpravodajských služeb – německého abwehru a čs. 2. oddělení Hlavního štábu. V kritické době pak přichází do Prahy dopis s nabídkou služeb od člověka, jenž později dostane kódové označení A-54. Ale jde o seriózní nabídku, nebo jen o součást aktivních opatření abwehru admirála Canarise?


...jsou příběhem o nerovném boji policie s drogovou mafií a o morálních hranicích, které je někdy třeba překračovat ... 10 největších zrádců našeho národa: od práskače Čurdy po ... ... . „Spolupráce s Viktorem Taušem je vždy fascinující. Po úspěšném Vodníkovi přichází s tématem, které je na první pohled specifické. Seriály a filmy ... With Lenka Krobotová, Cyril Dobrý, Martin Havelka, Rostislav Novák. Nový seriál o českém drogovém podsvětí. Režie Viktor Tauš Velká škoda, protože Zrádci měli v řadě ohledů potenciál zařadit se k tomu nejlepšímu, co v ... Zrádci | Edna.cz ... . Režie Viktor Tauš Velká škoda, protože Zrádci měli v řadě ohledů potenciál zařadit se k tomu nejlepšímu, co v současnosti evropská seriálová tvorba nabízí. (21.4.2020) všechny komentáře uživatele (k tomuto TV seriálu) / xxmartinxx. Zrádci (TV seriál) Rats (festivalový náz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY