Severský bestiář

Severský bestiář - Andrea Lundgrenová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Andrea Lundgrenová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Severský bestiář.pdf


Chcete si knihu přečíst?Severský bestiář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Lundgrenová. Číst Severský bestiář Online je nyní tak snadné!

POPIS


V temných severských hvozdech se toulají všelijaká stvoření, ale jaké je z nordické fauny to nejpodivuhodnější? Liška, štika, kavka nebo kokršpaněl? Fantastické ekoprózy se pohybují mezi temnotou a světlem, nocí a dnem, realitou a snem, ale i lesem a městem, světem zvířat a lidí. Autorka vytváří magicko-realistický vesmír, v němž se může stát ledacos, a sotva to lze vysvětlit nebo tomu porozumět.


...verský bestiář Přidat komentář. petrarka72 ... Severský bestiář | O2 Knihovna ... . 3 16. února "... andělé se nacházejí v meziprostoru, ve škvíře mezi skutečnostmi" - stejně jako většina postav tohoto povídkového výboru, v němž nejde ani tak o podivno jako o tajemství a ani tak o logiku jako o emoce - což sice k porozumění moc nepřispívá, ale ... Severský bestiář book. Read 4 reviews from the world's largest community for readers. Severské podivno ve své nejryzejší podobě ... Severský bestiář - Andrea Lundgren, 2019, pevná vazba s ... ... . Severské podivno ve své nejryzejší podobě.V temných severských hv... Severské podivno ve své nejryzejší podobě, tak by se dala nazvat kniha Andrey Lundgrenové Severský bestiář. Autorka v knize vytváří magicko-realistický vesmír, v němž se může stát cokoli. Pohybuje s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY