Lunární dny + Lunární kalendář 2020

Lunární dny + Lunární kalendář 2020 - Vladimír Jakubec, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Jakubec,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lunární dny + Lunární kalendář 2020.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lunární dny + Lunární kalendář 2020 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Jakubec,. Číst Lunární dny + Lunární kalendář 2020 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lunární kalendář Jediný kalendář na trhu ověřený 50letou praxí, vycházející z vlivů skutečných astronomických souhvězdí! Zakládá se na práci německé zahradnice Marie Thunové, která zkoumala vliv kozmických těles na rostlinnou i živočišnou říši. To, „co je právě na obloze“ a co má tudíž opravdu účinný, měřitelný výsledek, vedlo M. Thunovou k jiné metodě výpočtů a sestavování lunárního kalendáře. Jde o to, že souhvězdí na obloze nejsou totožné s astrologickými znameními zvířetníku. Skutečná, astronomická souhvězdí nezabírají na obloze přesně 30°: jsou různě velká – zatímco v astrologii se počítá se stejnými, 30stupňovými souhvězdími. Proto může být Měsíc v jednom znamení třeba i tři dny, ale v následujícím jen jeden den. A právě to tvoří rozdíl mezi naším kalendářem a jinými kalendáři, jež jsou sestavované podle astrologických pravidel. Avšak reálný a účinný vliv na vše živé má POUZE skutečný „přechod“ Luny přes astronomická souhvězdí na obloze, což nejpřesněji zohledňuje právě náš kalendář. Astrologický „tabulkový“ výpočet má odchylku i několik dní vzhledem ke skutečnému přechodu Měsíce skrze jednotlivá znamení! Vliv Luny na výsadbu rostlin, sběr, a dokonce i trvanlivost nebo chuť plodů, na chování hmyzu a zvířat, a v neposlední řadě rovněž na zdraví a psychiku člověka dnes umíme využít při všem, co děláme. Ať už je to oblast zdraví (plánování lékařských zákroků, půsty, diéty, způsob stravování apod.), péče o tělo (kosmetika, vlasy, pleť...), naše celková vitalita, energie a emocionalita (duševní růst, relax, vztahy, výkonnost...), anebo práce v zahradě, polnohospodářská činnost či dokonce péče o domácí zvířata. Lunární kalendář je skvělý průvodce celým rokem den po dni, zejména pro zahrádkáře. Mít zahradu ale rozhodně není jediný důvod ani podmínka, proč si koupit právě tento kalendář. Stejně velký prostor jako zahradničení se zde totiž věnuje i zdraví, stravování a celkové pohodě. Najdete tu vysvětlení, jaké lunární vlivy působí v daný den na psychiku, duši i tělo. Specialitou je doporučení na každý den, jaké bylinkové čaje pít a jaké léčivé rostliny sbírat. Hledí se i na péči o krásu: najdete zde každodenní rady ohledně kosmetiky a podobně, rovněž podle vlivu Měsíce. Lunární dny Lunární dny se odvíjejí podle fází Měsíce. Je jich 30. Působí v nich různé vlivy v souvislosti s proměnlivými měsíčními energiemi. Během různých lunárních dnů je vhodné vykonávat různé činnosti, nebo naopak určité věci raději nedělat a počkat na vhodnější lunární den. Zároveň je vždy jinak naladěné či ovlivňované naše tělo i psychika. Úvodní část knihy vysvětluje podstatu a principy filosofie i praxe lunárních dní a lunárních cyklů. Hlavní část pak podrobně popisuje 30 lunárních dní, přičemž se zaměřuje na jejich pragmatický, energetický i esoterický význam. Aktuální lunární dny na rok 2020 jsou uvedeny v Lunárním kalendáři, který tvoří součást tohoto kompletu.


...í kalendář říká, že toto je skvělá doba pro nové začátky ... Kalendář 2020 ... . Během novu zahajujte nové projekty, nové spolupráce nebo očistné kúry. Kdy je novoluní v roce 2020, vám napoví náš lunární kalendář online. Prozkoumejte lunární kalendář. Dorůstající srpek Měsíce a I. čtvrt Lunární kalendář 2020 leden. Lunární kalendář 2020 únor. Lunární kalendář 2020 březen. Lunární kalendář 2020 duben. Lunární kalendář 2020 květen ... Lunární kalendář pro zdraví a krásu 2020 ... . Lunární kalendář 2020 duben. Lunární kalendář 2020 květen. Lunární kalendář 2020 červen. Lunární kalendář 2020 červenec. Lunární kalendář 2020 srpen. Lunární kalendář 2020 září. Lunární kalendář 2020 říjen Aktuální lunární dny na rok 2020 jsou uvedeny v Lunárním kalendáři, který ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY