Neplatné fyzikální zákony

Neplatné fyzikální zákony - Luc Bürgin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Luc Bürgin
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neplatné fyzikální zákony.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neplatné fyzikální zákony ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luc Bürgin. Číst Neplatné fyzikální zákony Online je nyní tak snadné!

POPIS


Věděli jste, že na dálnicích mizí za bílého dne auta do nicoty během několika vteřin? Že v pečovatelských domech a nemocnicích se každodenně odehrávají paranormální jevy? Víte, že i takový farmaceutický gigant, jakým je Roche koncern, hledá vodu za pomoci proutkařů? Že se astronauti NASA setkali na odvrácené straně Měsíce se strašidelnými hlasy? Že i zvířata lze zhypnotizovat? Víte o tom, že na premiéře Chaplinova filmu v roce 1928 byla na filmový pás zachycena dáma s mobilním telefonem? Že v Hondurasu padají každoročně ryby z nebe? Už jste vidělimagnetické lidi, kterým na těle zůstávají viset i těžké kovové předměty? Víte, že nad americkým airbusem se pravidelně zjevují UFO? Věděli jste, že celoživotní partneřičasto téměř současně umírají? Vzpomněli jste si na přítele, kterého jste léta neviděli, jenž se pak z ničeho nic objeví? Desítky očitých svědectvía tucty fotograficky zdokumentovaných jevů prokazují, že v naší blízkosti existuje paralelní svět, kde neplatí fyzikální zákony. Autor se stal českým čtenářům známý publikací Lexikon zakázané archeologie.


... fyzikální zákony Věděli jste, že na dálnicích mizí za bílého dne auta do nicoty během několika vteřin? Že v pečovatelských domech a nemocnicích se každodenně odehrávají paranormální jevy? Víte, že i takový farmaceutický gigant, jakým je Roche koncern, hledá vodu za pomoci proutkařů? Kniha: Neplatné fyzikální zákony (Luc Bürgin) ... Neplatné fyzikální zákony - Megaknihy.cz ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Neplatné fyzikální zákony Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Neplatné fyzikální zákony. Desítky očitých svědect ... Edice Tajemství - Nakladatelství Dialog ... . Neplatné fyzikální zákony. Desítky očitých svědect...SOUVISEJÍCÍ KNIHY