Já, robot: poslouchat

Já, robot: poslouchat - Mickey Zucker Reichertová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mickey Zucker Reichertová
DIMENZE
5,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Já, robot: poslouchat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Já, robot: poslouchat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mickey Zucker Reichertová. Číst Já, robot: poslouchat Online je nyní tak snadné!

POPIS


2036: Robotická technologie se natolik rozvinula, že vzniklo množství umělých bytostí schopných vnímat a uvědomovat si sebe sama. Lidstvo se potýká s důsledky svého nejúžasnějšího výtvoru, a najdou se i tací, kdo mají s roboty své vlastní záměry: zotročení nebo úplné zničení.Susan Calvinová vstupuje do druhého roku své praxe v nemocnici, když dojde k těžkému zločinu, jenž se jí silně dotkne. Ještě jako dítě ztratila matku při autohavárii, v níž byl těžce zraněn i její otec. Nyní si uvědomuje, že tato nehoda byla ve skutečnosti pokus o vraždu, zosnovaný jistou vládní frakcí, která si přála smrt jejích rodičů. Susan vždy tušila, že část americké vlády má v úmyslu ukrást práci jejího otce a zneužít ji pro vojenské účely. A zdá se, že tato frakce znovu povstala.Susan se snaží překonat vlastní bolest a zmatek, a současně zvládat požadavky své lékařské praxe a studia. Zjišťuje však, že ji pronásledují fanatičtí odpůrci nových technologií.


...návejte knihu Já robot: poslouchat v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Já robot: poslouchat - Mickey Zucker Reichertová — Kniha.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků 0,2. Já, robot: Poslouchat (Reichertová) 0,3. Já, robot: To Preserve (Reichertová) v ČR nevyšlo 1. Já, Robot (Asimov) Claudius. 4 03.11.2018. Největší chybou knihy je její obálka. Ta, jakkoliv velmi zdařilá, budí spíše dojem hard sci-fi. Nemluvě o názvu a zasazení přímo odkazujícím na dílo mistra Asimov ... Já, robot: poslouchat - Mickey Zucker Reichertová | Knihy ... ... . Nemluvě o názvu a zasazení přímo odkazujícím na dílo mistra Asimova. Já, robot: poslouchat - Reichertová, Mickey Zucker ; Druhé pokračování třídílné sci-fi série v čele s hlavní hrdinkou Susan Calvinovou, postavené na třech základech robotiky. Susan začíná druhý rok praxe v nemocnici. Postu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY