Crohnova choroba, ulcerózní kolitida: Svazek I.

Crohnova choroba, ulcerózní kolitida: Svazek I. - Pavel Kohout, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kohout,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Crohnova choroba, ulcerózní kolitida: Svazek I..pdf


Chcete si knihu přečíst?Crohnova choroba, ulcerózní kolitida: Svazek I. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kohout,. Číst Crohnova choroba, ulcerózní kolitida: Svazek I. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o Crohnově chorobě a ulcerózní kolitidě pacientům přináší plné informace o jejich nemoci, možnostech diagnostiky a léčby. Pacientům s tímto onemocněním nabízí možnost plného pochopení vlastní choroby, aby byli při komunikaci s lékařem partnerem, který plně spolupracuje, případně spolurozhoduje o léčbě. Receptová část obsahuje na 100 receptů pokrmů vhodných pro pacienty jak ve floridní fázi, tak v klidové fázi nemoci. Jsou zde uvedena jídla, která jsou pro pacienty vhodná i jídla vhodná méně. Samozřejmostí je uvedení kalorické hodnoty a obsahu základních živin u všech receptur.


...ptopurín 6-tioguanín adalimumab aleozín aloe vera aloín alternatívna liečba andrografolid apigenín artemizín azatioprín biosimilár biosimilárne lieky Boswellia serrata boswelová kyselina budezonid bupropion CDAI CDEIS chirurgia COVID-19 Crohnova choroba darvadstrocel diéta dojčenie doplnková liečba doporučenia ECCO ... Crohnova choroba, ulcerózní kolitida: Svazek I. - KOSMAS.cz ... ... Související články. Crohnova nemoc; Kolonoskopie; Trávicí soustava člověka; Externí odkazy. Obrázky, zvuky či videa k tématu ulcerózní kolitida ve Wikimedia Commons (česky) Crohnova choroba a ulcerózní kolitida - Stránky věnované těmto nemocem, stránky které tvoří sami nemocní svými zkušenostmi. (česky) Crohnova nemoc a ulcerózní kolitida, diagnostika, léčba ... Crohnova choroba (Crohnova nemoc č ... Crohnova choroba a ulcerózna kolitída ... . Obrázky, zvuky či videa k tématu ulcerózní kolitida ve Wikimedia Commons (česky) Crohnova choroba a ulcerózní kolitida - Stránky věnované těmto nemocem, stránky které tvoří sami nemocní svými zkušenostmi. (česky) Crohnova nemoc a ulcerózní kolitida, diagnostika, léčba ... Crohnova choroba (Crohnova nemoc či regionální enteritida) je chronické zánětlivé onemocnění, které se může projevit v jakékoli části trávicího ústrojí, nejčastěji však v ob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY